Психологи розповіли, як подолати тривожність — поради від МОЗ України

Психологія
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редакторка стрічки новин

Збільшення кількості повітряних тривог і обстрілів провокує у людей чергову хвилю почуття тривожності. Це стан, коли ви прокидаєтеся зранку в безпеці, розумієте, що наразі все добре, але при цьому не можете знайти собі місця від переживання. Раніше ми писали, як знайти мотивацію під час війни, а тепер розкажемо, як подолати тривожність.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Психологи кажуть, що тривожність — це нормальна внутрішня реакція на ненормальні зовнішні події. Особливо, якщо в країні — війна. Як не допустити надмірну тривожність, розповіли в МОЗ України. 

Related video

Тривожність — це нормально, адже саме таким способом наш організм відповідає на стресові ситуації та події навколо. Проте дуже важливо не допускати надмірного, а інколи і деструктивного, впливу тривоги на наше життя,

— акцентують в МОЗ України.

Експерти зазначають, що є доступні способи подолати симптоми тривожності. Зазвичай вони швидко діють і повертають людині внутрішній спокій. Проте якщо тривога нікуди не зникає тривалий час, зверніться до експертів.

Якщо ж вам не вдається впоратися з тривожністю самотужки — зверніться по допомогу до свого сімейного лікаря,

— зауважують в міністерстві.

Для зменшення симптомів тривоги МОЗ рекомендує:

  • Робити дихальні вправи

  • Бути фізично активними

  • Приділяти увагу хобі

  • Усвідомлено “споживати” новини

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як змінилося жіноче здоров'я з початком війни. Лікарі назвали найчастіші захворювання і дали доступні поради.