Про що говорити на першому побаченні: теми, яких не варто торкатися
Про що розмовляти з дівчиною на першому побаченні? Що спитати у хлопця у першу зустріч? Хоча б раз у житті кожен із нас ставився таким питанням. Говорити про плани чи зберігати інтригу у всьому? Жартувати і сміятися чи намагатися показати тільки найкраще в собі? Давайте розбиратися.
Перше та найважливіше правило першого побачення – воно не повинно бути схожим на інтерв'ю. Звичайно ж, ви прийшли на зустріч, щоб дізнатися один одного краще, але просити дипломи про освіту або дізнаватися історію сім'ї візаві до п'ятого коліна не варто.
Про що говорити на першому побаченні
Про що говорити на першому побаченні з дівчиною чи хлопцем? Видання Marie Claire пропонує дотримуватися таких правил під час зустрічі:
-
Філософія життя. Запитайте, чим захоплюється ваш співрозмовник, у що він вірить і як проводить вільний час. Це допоможе краще зрозуміти, чи підходите один одному.
-
Улюблені місця. Запитайте візави про те, де вони живуть. Чи подобається їм цей район, чи мають мрії переїхати за кордон чи жити в іншому місці? У якому місті народились, де росли? Ці питання допоможуть знайти ще більше тем для розмов.
-
Сім'я та друзі. Такі розмови не повинні нагадувати збір інформації, але можуть допомогти дізнатися один одного краще. Не варто влаштовувати несанкціонований сеанс психотерапії, але такі теми не лише допоможуть дізнатися одна одну, а навіть дізнатися про спільних знайомих.
-
Робота. Хоча робота не завжди багато говорить про людину, вона може дати гарне уявлення про її прагнення.
-
Хобі. І постарайтеся порозумітися тут. Навіть невеликі точки дотику допоможуть вам продовжити розмову і дізнатися одне одного краще.
Крім цих тем, завжди можна згадати фільми, телешоу, книги, музику, амбіції, їжу.
Перше побачення з дівчиною: про що говорити не варто
Коуч за відносинами Джулі Нгуєн вважає, що на першому побаченні варто утримуватися від розмов на ці теми:
-
Травми. Не варто розпочинати знайомство з обміну психотравмами.
-
Самореклама. Звичайно, говорити про себе можна, але намагайтеся розсудливо оцінювати те, скільки часу ви витрачаєте на розмови про себе.
-
Колишні.
– пояснює Нгуєн.
Раніше ми писали про якості справжнього чоловіка. На думку психологів та дейтинг експертів справжній чоловік насамперед надійний і чесний.