Чим дивуватимуть українські бренди Європу та світ: The Phygital Show проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020

Чим дивуватимуть українські бренди Європу та світ: The Phygital Show проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020

Пандемія не тільки внесла глобальні зміни до міжнародного ринку моди, але й подарувала можливість українським дизайнерам зайняти гідне місце серед світових модних брендів. Так, у рамках події The Phygital Show українські дизайнери будуть презентувати свої творіння для України та цілого світу!

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

The Phygital Show пройде в рамках проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020, який має на меті показати європейським ЗМІ, байєрам та споживачам перспективні українські бренди.

Я бачу дійсно великий потенціал у майбутньому для українських брендів. Думаю, "завтра" для України справді буде місце в моді, креативності та конкурентоспроможності на ринку.

— говорить Адріан Бортотто, дизайнер Будинку Моди Dior і ментор проєкту.

 

Що таке The Phygital Show?

У рамках проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020 6 українських брендів були обрані міжнародним журі з-поміж 130 учасників. Тепер фіналісти Ukrainian New Fashion Days 2020 будуть презентувати свої роботи Україні та світу на події The Phygital Show у форматі ZOOM-catwalk. 

Коли пройде The Phygital Show?

 

Показ The Phygital Show відбудеться 16 жовтня о 12:00 у Pochayna Event Hall. Подивитися ZOOM-трансляцію можна буде за посиланням, що прийде на вказану пошту після реєстрації на сайті

Хто фіналісти?

Фіналістами проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020 стали 6 брендів: 7/11, Pure One, Don`t look, PANOVE, e.p.p.s design, Gorsset. Символом, що об’єднує усіх фіналістів, стала корона, кожна грань якої має визначальну рису бренда. Спробуйте маску-корону в Інстаграмі

 
  • 7/11 — це авторський стрітвеар для тих, хто прагне виглядати актуально, але не як всі. Основа лінійки — щільні сорочки оверсайз із фірмовими деталями, штани-банани й експерименти з деніму в техніці печворк.
  • Pure One — цей бренд один із небагатьох екологічних українських брендів, що присвячений жінці та її творчій силі. Цього року бренд глибоко вивчав стійку моду, відвідав дві спеціалізовані масштабні виставки в Мюнхені та Лондоні, наполегливо працював над тим, щоб зробити свій одяг більш стійким та щоб знайти найкращих постачальників тканин, що мають взаємні з брендом цінності.
 
  • Don’t look — це ексклюзивний бренд жіночої білизни та купальників. Клієнтка бренду — будь-яка жінка, що цінує комфорт й авторський стиль у дизайні. 
  • PANOVE — цей бренд створює одяг, що підходить під потреби різних поколінь українців та українок. У колекції бренд робить ставку на мінімалізм і комфорт у речах, що підходять кожному. 
 
  • e.p.p.s design — це бренд одягу, що транслює якісний образ сучасної міської жінки. Якість матеріалів у бездоганному виконанні, що підкреслює природну красу, допомагає усвідомити і відчути свою жіночу природу — це головна цінність бренду.
  • Gorsset — цей бренд спеціалізується на тому, як зробити національне вбрання актуальним для нашого часу. Своїм одягом бренд хоче передати зв'язок минулого часу із сьогоденням, віднайти баланс між світовою модою та українськими традиціями. 

Окрім того, в рамках phygital-шоу пройдуть такі покази: 

 

Збережіть цю подію у свій календар, щоб не пропустити одне з наймодніших шоу осені!

Также вам будет интересно: украинские бренды, которыми можно гордиться: Don’t Look и Pure One.

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости