"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО)

"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО)

"WONÁ — це я. WONÁ — це ти. WONÁ — це кожна з нас"... WONÁ Concept group презентує новий проєкт, головна ідея якого — показати, що всі дівчата, без виключень, прекрасні і немає потреби підлаштовуватися під загальні "стандарти" розуміння краси.

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

Дослідження Корнельського університету, проведене Лорі Нейбор і Джеффрі Собал, показало, що 70% наречених, які брали участь у дослідженні, хочуть скинути вагу. Таке прагнення дотримуватися нав'язаних стандартів краси й нібито "правильних параметрів" спотворює природну красу та індивідуальність людини, вганяє в рамки, знижує самооцінку, позбавляє любові до себе і впевненості. До того ж частою причиною цих проблем стає відсутність відповідних розмірів бажаної сукні.

WONÁ Concept group вирішили це змінити і представили новий проєкт, в якому взяли участь 3 абсолютно різні дівчини, які представили 12 найпопулярніших моделей суконь від брендів WONÁ Concept і Eva Lendel, що входять до WONÁ Concept group.

"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №1
 
"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №2
 
"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №3

Класичні і мінімалістичні, пишні за останніми тенденціями або приталені та розшитеі мереживом і паєтками — кожна наречена знайде свою сукню, що підкреслить її індивідуальність і красу!

WONÁ Concept і Eva Lendel – це впізнавані і популярні бренди не тільки в Україні, але й в Європі та США. Ми не могли залишитися осторонь і проігнорувати цю тему, оскільки нам важливо, щоб абсолютно кожна наречена змогла знайти свою сукню, відчувала себе красивою і впевненою, захоплювалася собою і своїм зовнішнім виглядом. Це й стало причиною й одночасно натхненням для створення проєкту.

— ділиться Ілона Шрамко, співзасновниця WONÁ Concept group.

Назва проєкту — "WONÁ — це ти" — транслює головні цінності WONÁ Concept group. В команді вважають, що процесом підготовки до весілля потрібно насолоджуватися.

"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №4
 
"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №5
 
"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №6
 
"WONÁ — це ти": WONÁ Concept group презентує новий проєкт, щоб розвіяти загальні "стандарти" краси (ФОТО) - фото №7

Жінки — справжні музи: їх краса, сила і воля духу стають натхненням для створення неймовірних образів бренду. В WONÁ Concept group прагнуть, щоб кожна жінка могла втілити свої мрії і не турбувалася про сантиметри, адже в цей період життя найцінніше — це почуття та емоції.

Також вам буде цікаво: Катерина Кухар поділилась секретами свого стилю та розповіла про свої образи на шоу "Танці з зірками".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости