Малюк під захистом алое

Малюк під захистом алое

Перше покоління українських дітей, які виросли у одноразових підгузниках, вже закінчило школу. Міфи, що супроводжували процес завоювання цим чудом цивілізації батьківських сердець, майже розвіяні. Тепер вже не стоїть питання про необхідність придбання товстенького пакунку «диво-трусиків», які так полегшують життя мамі і немовляті. Хочеться купити своїй дитині найкраще.

Але що означає «найкраще» відносно підгузника? Кожна мама знає, що він повинен добре поглинати і утримувати вологу, не дозволяючи їй залишатися на поверхні дитячої шкіри. Але разом з тим він повинен «дихати» та, в ідеалі, додатково піклуватися про шкіру малюка. Адже від самого народження шкіра – один з найважливіших людських органів, і саме від її стану в багатьох випадках залежить і фізичний, і нервово-психологічний розвиток дитини.

Попервах шкіра для малюка – це «вікно» у великий новий світ. Саме вона здатна сприймати більшість подразників із зовнішнього світу, передавати їх у мозок і доводити до свідомості, в той час як зір і слух немовляти ще не здатні функціонувати в повному обсязі.

Важливу роль відіграє шкіра і у боротьбі з інфекційними захворюваннями. Неушкоджена шкіра перешкоджає проникненню мікробів. Шкіра також приймає участь в процесі дихання (вона поглинає 1/180 частину кисню, що поступає в легені, та віддає 170 – 1/80 частину вуглекислоти, що виводиться через них) та в загальному обміні речовин (водному, сольовому, білковому, вуглеводному та жировому).

У дітей захисна функція шкіри виражена дуже слабо, вона подразлива та схильна до різноманітних запалень. Тому таке велике значення має кваліфікований та турботливий догляд за шкірою малюка, особливо в тій області, що більшу частину дня знаходиться під підгузником. Як вирішити проблему сухості, не зашкодивши природній зволоженості та м‘якості шкіри?

Над вирішенням цього питання виробники замислювалися вже давно, тому такі підгузники на сьогодні існують. Pampers Active Baby – єдині підгузники на східноєвропейському ринку, де присутній бальзам алое. При застосуванні цих підгузників не має потреби використовувати всі ті багаточисельні засоби, які захищають шкіру від подразнень. Все, що необхідно дитині, вже є у підгузнику – на його поверхню нанесений бальзам.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Навряд чи зараз десь можна зустріти прабатьків сучасних підгузників, і майже ніхто вже не пам‘ятає, що колись на Крайній Півночі молоді матері вкладали немовлят на багатошарову підстилку із моху та оленячого хутра. Завдяки тому, що всі виділення стікали по довгому хутряному ворсу і всмоктувались у мох, шкіра дитини завжди залишалася сухою. А прототипом сучасних підгузників можна вважати м‘які трикутнички із хлопку та льону з абсорбуючою прокладкою із м‘якої вовни, які вперше з‘явилися на світ на початку 19 століття в Європі та Північній Америці.

В першу мить це викликає подив. Як буде поглинати вологу підгузник, що містить бальзам? Технологія виготовлення цих підгузників полягає в тому, що бальзам, нанесений на їх верхній шар, не тільки не погіршує поглинаючі властивості, а й захищає шкіру від зайвої вологи та інших подразників. З кожним рухом малюка бальзам рівномірно розподіляється, зволожуючи та живлячи найменші зморщечки на дитячій шкірі.

Але постає друге питання: чи підходить цей бальзам малюку і чи не викликає він подразнень?

Чарівна дія екстракту листя алое відома людству з давніх давен. Сьогодні із листя алое отримують лікарську речовину, широко відому в фармацевтиці та косметології. Унікальність цієї речовини полягає в тому, що вона здатна боротися як з мікробами, так і з грибками, а іноді й з вірусами.

Сік алое містить велику кількість вітамінів, найважливіші з яких – вітамін С, Е та бета-каротин. Він також містить вітамін В12, який в складі рослин зустрічається досить рідко.

Як засіб для лікування запалень, у тому числі гнійних, алое широко використовується в хірургії, стоматології, гінекології, терапії, при лікуванні отитів, захворюваннях горла, носа та інших.

Алое активно застосовується і косметологами. Його сік прискорює циркуляцію крові й відлущує мертві клітини, покриває шкіру захисним шаром, перешкоджаючи тим самим росту бактерій та грибкових інфекцій. І при всьому цьому алое не викликає алергії та може застосовуватися навіть для догляду за немовлятами.

За даними російських та закордонних спеціалістів, використання підгузників з кремом алое на 35% зменшує ризик виникнення подразнень порівняно з іншими підгузниками.

Клінічно доказано, що Pampers Activе Baby із вмістом бальзаму алое допомагає захистити шкіру малюка навіть під час 12-годинного нічного сну.

Саме тому Pampers, що поєднує в одному підгузники надійний захист і ніжний догляд, - оптимальній вибір серед широкого асортименту дитячих товарів в цьому сегменті.

У 1997 році результати незалежного дослідження якості життя європейських жінок показали, що більшість жінок Великобританії вважають одноразові підгузники другим по значенню винаходом, що благотворно вплинув на стиль їх життя у повоєнний період. На перше місце вони поставили електричні побутові прибори.

Більше ніж 10 років тому біло проведено цікаве дослідження якості життя молодих жінок Європи. Їх запитали, який винахід докорінно змінив стиль життя жінок у другій половині століття. На перше місце жінки поставили електричні побутові прибори, а на друге – підгузники.

Ну що ж, підгузники зробили яскравіше та легше не тільки життя батьків, але й малюків. А інновації Pampers кожного разу роблять підгузники ще більш зручними і комфортними.
 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости