Юрій Горбунов про "Скажене весілля": З зірками не було важких перемовин, їм це також потрібно (ЕКСКЛЮЗИВ)

Юрій Горбунов про "Скажене весілля": З зірками не було важких перемовин, їм це також потрібно (ЕКСКЛЮЗИВ)

Актор, продюсер і ведучий розповів, хто головний на знімальному майданчику нової комедії FILM.UA "Скажене весілля", чи доводилось йому відстоювати свій райдер, і чому вирішив податися у продюсери. Подробиці далі у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Нещодавно ми публікували інтерв'ю з зіркою "Скаженого весілля" Інною Приходько, а також ділилися з нашими читачами піснею-саундтреком Потапа і Олега Винника, яка вже стала хітом. Цього разу у нас ексклюзивне інтерв'ю з Юрієм Горбуновим.

Ви вже звернули увагу на українську мову. Оскільки у звичайному житті Юрій Горбунов спілкується державною мовою, тож ми із задоволенням публікуємо інтерв'ю з артистом українською.

горбунов скажене весілля

РАЙДЕР ЯК ПОКАЗНИК КРУТОСТІ

 • Юрій, розкажіть про свого героя?

- Запухляк — це людина-свято. Музикант, співак, ведучій, тамада, організатор. На рівні свого райцентру він займається всім й одразу. Тому у нього, як у справжнього провінційного артиста, трошки хворе самолюбство. Мій герой дуже болісно реагує на якісь зауваження, підколи... І, безперечно, він мріє про те, щоб вийти, як артист, на якійсь рівень. Створює собі райдер. В той же час він залишається десь в далекому минулому і за менталітетом, і за світовідчуттям. Це звичайна, проста, амбіційна трошки, але дуже добра за своєю натурою людина. 

 • Під час зйомки сцен, коли ваш герой сперечається с Василем, здалося, що для Запухляка не стільки важливо, що саме прописано в райдері, як сама його наявність…

- Саме так. Він вважає, що райдер повинен бути у кожного поважаючого себе артиста. Це такий собі показник статусності. І для нього це дуже важливо. Для того, щоб бути артистом з великої літери —  райдер має бути обов'язково.

 • Такий як у Запухляка? Шаманське і шовковий одяг?

- Це ми самі придумали. За сценарієм його райдер не був прописаний. Ми вписали туди те, що з точки зору провінційного артиста є крутим: банани, шампанське, шовковий одяг — що може бути крутішим (посміхається прим. авт..)?

 • А вам доводилось відстоювати свій райдер? 

- Та начебто ні… На щастя, я в тому статусі, коли не треба комусь щось нагадувати. Ти просто говориш, якщо тобі чогось не вистачає і тобі це несуть. Але, щоб добиватися кожної строчки прописаної в райдері — такого не буває. Ну нема чогось там, то й нема… всі ми люди. 

скажене весілля горбунов

ГОЛОВНИЙ НА МАЙДАНЧИКУ – РЕЖИССЕР. КРАПКА!

 • Наскільки у вас склалися відносини з режисером? Я до чого веду. Ви одночасно і актор —  формально підлеглий режисера, і продюсер – формально його керівник…

- Це не зовсім так. Головний на знімальному майданчику режисер. Крапка. Без винятків. Продюсер може бути начальником режисера до моменту підготовки фільму. Коли почався знімальний період — головна людина, яка всім командує, повторюсь, режисер. Уявіть, що ви викликали таксі. Ви платите водію гроші і починаєте йому розказувати, як треба їхати. Не куди, а саме як — як нажимати педалі, крутити руль і перемикати передачі… Виникає два питання — навіщо ви йому платите, і куди ви приїдете? У кожного є свої задачі, права і обов’язки.

Зрозуміло, якщо щось іде не по плану, я повинен втрутитись і все налагодити. І навіть в такому випадку, зауваження продюсер повинен робити режисеру, не на майданчику і не при акторах. Але у нас з Владом не виникало якихось непорозумінь, наше бачення цієї картини співпадає.  
 • Наскільки легко погодились зірки, а їх у фільмі вистачає, на зйомки у "Скаженому весіллі"?

- Не було якихось важких перемовин. Їм це теж цікаво. Повнометражне кіно у нас знімається не кожний день. А Потап, ще й музичний продюсер в нашій картині. Діму Монатіка зацікавила ця роль. З Олегом Винником у нас також не було якихось розбіжностей. Олег, ясне діло, хвилювався з того приводу, що це за роль, як ми його покажемо глядачеві. Він артист іншої категорії, він не кіношний артист. І для нього було важливо, щоб аудиторія, яка його слухає, сприйняла все правильно. Один відомий рок-гітарист якось казав, в студії ми можемо експериментувати і писати будь-яку музику. Але ми повинні нести відповідальність перед нашими прихильниками. Вони нас люблять перш за все за те, що ми робимо. Якщо ми раптом починаємо експериментувати, вони купують нашу платівку і отримують зовсім не те, на що сподівалися. За це турбувався і Олег, щоб не було ніяких дисонансів між його образом на сцені і в кіно. Ми його відзняли і все було класно. При чому Олег виявився дуже класним драматичним і комедійним актором. Йому не треба було кілька разів пояснювати, що треба робити в кадрі. Він все хапав з першого погляду і по рухам, і по грі.

горбунов скажене весілля

"ЯК ПРОДЮСЕР Я ТОЧНО ЗНАЮ, ЧОГО ПОТРЕБУЄ АРТИСТ"

 • В цьому фільмі багато з ким, щось відбувається вперше. Винник вперше знявся в повнометражному українському кіно, Потап вперше виступає саунд-продюсером повного метру

- … у Миколи Куцика перший сценарій, а у Назара Задніпровського перша головна роль для великого кіно…

 • В такій ситуації, всі повинні бути трішечки нервовими і дуже переживати за процес…

Юрій Горбунов про "Скажене весілля": З зірками не було важких перемовин, їм це також потрібно (ЕКСКЛЮЗИВ) - фото №4

- Так а чого переживати? Процес іде, "поїзд" набрав обертів. Переживати треба було, коли ми всі готувалися. 

 • До речі, чому вирішили зайнятися продюсерством? 

- Мені давно хотілося спробувати, але на все свій час. Так склалися обставини, що треба було починати проект. І я із задоволенням поринув у не зовсім для мене звичну стихію. Але мені подобається. Оскільки я знаю ринок, знаю людей в цьому бізнесі, що не менш важливо. Я можу домовитись з цими людьми. Певен — цей досвід стане мені у пригоді. 

 • Артист — творча професія. Продюсер — скоріш організатор…

- Але ж я не зав’язав з акторством, це паралельна історія. Мені здається продюсер, який ще й артист – це добре. Тому, що я точно знаю, що треба артисту. Я завжди зрозумію актора, тому що я був, та і є в його шкурі. Не кожен продюсер на це здатен. 

 • Задоволені результатом? 

- Про це рано казати. Ми тільки зняли фільм. Те, що ми зняли, як інтегрували всіх партнерів — мені подобається. Виходячи з того, що я бачив думаю, все в нас буде добре. Зйомка, це ж не весь процес. Треба ще змонтувати, зібрати глядача, гарно стартувати з прем’єрою, зібрати гарний бокс-офіс, що важливо. Ще дуже багато роботи, але повторити цей досвід — із задоволенням. Навіть не повторити, а продовжити продюсерську діяльність. 

 • Мені здалось, що ваше продюсерство стало приводом для дружнього стьобу з боку тих акторів, які вас дуже давно знають? 

- З боку артистів? Та хіба це артисти (посміхається прим. авт..)? Якщо серйозно, ми з Назаром дуже давно один одного знаємо і можемо собі дозволити все що завгодно. Ми постійно підколюєм один одного. Це логічно, що він знайшов привід для жартів у моєму продюсерстві.

скажене весілля

А ви чекаєте прем'єру комедії "Скажене весілля"?

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости