Лімфодренажний масаж – це м'який масаж, який сприяє руху лімфатичної рідини по тілу. Він допомагає зняти набряклість і привести до норми овал обличчя. Редакція HOCHU.ua розібралася, у чому полягає користь лімфодренажного масажу обличчя та як його робити правильно.
Лімфодренажний масаж: як це працює?
Лімфатичний масаж (ручний лімфодренаж) – спеціалізований вид лікувального масажу. Лімфодренажний масаж – також популярна техніка серед косметологів, які використовують його для покращення зовнішнього вигляду шкіри. Суть лімфодренажу полягає в тому, що масування місця без набряку має звільнити простір для надходження рідини з перевантажених областей.
Лімфодренажний масаж – процедура, яку можна зробити самостійно, але перед цим важливо проконсультуватися з фахівцем та пройти спеціальний курс.
– зазначають спеціалісти Medicalnewstoday.
Підготовка до лімфатичного масажу обличчя
Косметолог Джоанна Варгас рекомендує робити лімфатичний масаж обличчя кілька разів на тиждень під час звичайної вечірньої рутини.
- пояснює вона.
Для виконання масажу в цій техніці вам знадобиться або олія для обличчя, або гарний, насичений зволожуючий засіб. Виконувати масаж можна руками, масажними нефритовими роликами або скребком гуа ша.
Правила лімфодренажного масажу
Фахівці Medicalnewstoday також радять дотримуватися правил при виконанні лімфодренажного масажу:
-
Під час лімфодренажу можна впливати лише на шкіру, а не на м'язи, тому застосовуйте м'які рухи та не натискайте досить сильно.
-
Руки при масажі потрібно розслабити, щоб рухи були плавними.
-
Експерти забороняють масажувати опухлі або інфіковані ділянки шкіри.
-
Не масажуйте ділянки тіла, які зазнали лікування від онкології.
-
Пийте більше рідини, в ідеалі дві-чотири склянки води, після кожного масажу, щоб очистити організм.
-
Під час лімфодренажного масажу ви не повинні відчувати біль, а на шкірі не повинні з'являтися почервоніння.
Техніка лімфодренажного масажу
Косметолог Джоана Варгас радить робити масаж легкими рухами лініями, вказаними на схемі:
Раніше ми розповідали, яких речовин не має бути у складі косметичних засобів. Косметолог назвала чотири компоненти, яких точно не повинно бути в пінку для вмивання.
Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.