Масаж гуаша: поради косметолога для тих, хто хоче проводити процедуру вдома

Догляд за обличчям і тілом
Тамара Черкасова

Тамара Черкасова

Журналістка

Масаж гуаша - це відома техніка, яка прийшла до нас з Китаю. Від інших популярних технік масаж гуаша відрізняється тим, що виконується спеціальними скребками. Гуаша хвалять, люблять і критикують. І не дивно, адже кожна техніка має свої позитивні та негативні сторони.

Редакція "Хочу" дізналася, на що варто звернути увагу тим, хто хоче самостійно використати техніку гуаша.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Масаж скребком гуаша: плюси та критика

Масаж обличчя гуаша, на думку шанувальників, робить шкіру сяючою, гладкою та підтягнутою. Навіть більше – техніка посилює кровообіг у дермі, що своєю чергою уповільнює процеси старіння.

Дерматологи та косметологи критичніші й не поспішають робити остаточні висновки про користь техніки й підкреслюють, що гуаша масаж варто використовувати на додаток до лікування, а не єдиний метод.

Гуаша для обличчя: що кажуть експерти

Самомасаж гуаша не варто розпочинати без консультації з косметологом чи дерматологом. Так, косметолог Станіслав Заремба радить звернутись до експертів навіть на етапі вибору скребка для процедури.

Станислав Заремба
Косметолог Станіслав Заремба

"Скребок для масажу гуаша зараз можна придбати в інтернеті різної якості. Але все ж таки вибирати гаджети краще за рекомендацією вашого косметолога", - каже він.

Під час консультації фахівець також враховує стан шкіри, оскільки масаж гуаша для обличчя корисний не всім.

"Техніка гуаша не підходить людям з акне в активній фазі, а також тим, хто страждає від куперозу і розацеї. Також масаж гуаша для обличчя не варто виконувати при пошкодженнях цілісності шкіри та інших хронічних захворюваннях", - наголошує косметолог.

Масаж гуаша: техніка

"Перед початком процедури потрібно ретельно очистити шкіру і нанести препарат для масажу. Скребок гуаша варто проводити тільки по косметичному маслу, яке надає довге ковзання. Сироватки, креми та інші засоби, що швидко всмоктуються, для цієї техніки використовувати не варто - можна травмувати шкіру й отримати синці. Масаж проводиться із середнім тиском від центру до периферії. Після процедури потрібно ретельно очистити шкіру, закрити маскою за типом шкіри та нанести продукти особистого догляду", – зазначає Станіслав.

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, як подбати про ніжну шкіру навколо очей . П'ять простих кроків допоможуть підтримувати цю зону у хорошому стані.