Головне — безпека: базові речі, які ви повинні знати про манікюр і педикюр

Манікюр і педикюр

Юлія Бражнік

Журналістка

Правильний та регулярний догляд за нігтями робить їх красивими, здоровими, міцними та дозволяє експериментувати з різними модними трендами у нейл-арті. Навіть багато майстрів манікюру кажуть, що гарні нігті — це не стільки питання удачі чи вроджених даних, скільки якісного догляду за ними.

Портал Американської асоціації дерматологів опублікував кілька корисних порад, які допоможуть вам якісно доглядати нігті на руках і ногах. Основні рекомендації стосуються безпечного манікюру та педикюру і вам варто до них дослухатися.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Основні поради дерматологів з приводу манікюру та педикюру

Дотримуйтесь цих простих правил, які можуть уберегти вас від естетичних проблем та проблем зі здоров'ям:

  1. Регулярно наносіть крем для зволоження нігтів, особливо після зняття лаку. Більшість засобів для зняття містять хімічні речовини, які сушать нігті.

  2. Щоб не занести інфекцію, ніколи не зрізайте і не відсовуйте кутикулу з силою. Якщо вам все ж таки потрібно це зробити, то робіть обережно після душу або ванни.

  3. Більшість манікюрних салонів суворо дотримуються правил чистоти та дезінфекції, але вам також варто звертати увагу на наступне:

  • чи є у вашого манікюрного майстра необхідний досвід, як він виглядає зовні, як поводиться з інструментами. На це також важливо звертати увагу при виборі салону;

  • наскільки чисті станції, в яких умовах зберігаються лаки, чи валяються брудні інструменти. Зверніть увагу також, наскільки в цілому чисто та світло у салоні, де він знаходиться;

  • поспостерігайте за майстром: чи помив він руки перед наступним клієнтом, що зробив із попередніми інструментами. Можливо, вам варто спочатку прийти, щоб познайомитися і оглянути обстановку;

  • також ніколи не соромтеся з'ясовувати, як майстри чистять свої інструменти. Всі розуміють, що це важливий момент, яким не варто нехтувати і професіонали обов'язково вам все докладно розкажуть. Крім того, якщо ви робите манікюр в салоні часто, то варто купити для себе окремий манікюрний набір.

  1. У салоні також варто звернути увагу на ванни для ніг: чи ретельно вони продезінфіковані перед використанням. Якщо це зробити неправильно, то вони можуть містити бактерії та грибки. Якщо салон не здається чистим, то сміливо звідти йдіть.

  1. Попросіть нанести додатковий шар базового покриття на нігті, якщо вибираєте яскравий червоний або оранжевий лак. Якщо нігті пожовтіли і змінили колір від лаку, то вони повинні повернутися до нормального кольору протягом кількох тижнів.

  2. Не носите штучних нігтів, щоб приховати проблеми з натуральними нігтями. Це тільки може погіршити ситуацію. Людям, які схильні до грибкових інфекцій або мають ламкі нігті, не варто нарощувати нігті. Якщо з нігтями все гаразд, можете нарощувати, але не носити їх постійно.

  3. Перед нарощуванням дізнайтеся, які продукти містяться у ваших штучних нігтях. Адже деякі речовини можуть спричинити алергічну реакцію. Якщо у вас з'явився висип або інша реакція, то ви зможете повідомити лікарю, які продукти були використані.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, носить виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, як зняти гель-лак самостійно вдома. Замість фольги варто використовувати інший підручний засіб.