Як зняти гель-лак у домашніх умовах без шкоди: лайфхак від дерматолога без фольги

Манікюр і педикюр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Іноді трапляються такі ситуації, що потрапити до салону краси для зняття гель-лаку зовсім не виходить. То немає часу, то зайвих грошей, то запис до улюбленого майстра повністю забитий. Буває, знаємо! Що робити у таких випадках? Спробувати знімати покриття самостійно.

Найпоширеніший метод, який знають усі любительки гель-лаку — це ацетон + фольга. Але Американська академія дерматології з посиланням на дерматолога, доктора Шарі Ліпнер радить трохи змінити цей метод і не використовувати фольгу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Що потрібно для безпечного зняття гель-лаку вдома

Як самостійно зняти гель-лак

Дерматолог радить використовувати ці підручні засоби, якщо у вас немає можливості відправитися в салон та зняти стійке покриття:

  • вазелін

  • бавовняні диски

  • ножиці

  • ацетон (100%)

  • поліетиленова харчова плівка

  • мочалка

  • рушник.

Як зняти гель-лак самостійно:

  1. Для початку застеліть поверхню, за якою працюватимете харчовою плівкою і зверху покладіть рушник.

  2. Тепер нанесіть тонкий шар вазеліну на кожну кутикулу та шкіру навколо. Це допоможе захистити шкіру від ацетону.

Чим зняти гель-лак в домашніх умовах
  1. Виріжте ватяні диски за розміром кожного нігтя. Це потрібно для того, щоб ацетон не потрапляв на шкіру навколо, тому постарайтеся, щоб бавовняний диск збігався площею з нігтем. Якщо ацетон потрапить на вашу шкіру, то він може спричинити подразнення та пошкодження.

  2. Далі змочіть кожен шматочок диска ацетоном. Покладіть на нігті та оберніть кожен ніготь поліетиленовою харчовою плівкою. Але намагайтеся не замотувати дуже щільно, щоб не перекрити кровообіг.

  3. Залишіть поліетиленову плівку на нігтях на 10 хвилин. Коли ви її знімете, весь гель-лак повинен легко зійти з нігтів.

Чим краще зняти гель-лак вдома
  1. Залишилося видалити залишки покриття за допомогою мочалки, яку ви щойно пропустили під теплою водою. Намагайтеся акуратно терти тільки ніготь і не зачіпати шкіру.

  2. Тепер вимийте руки та нігті водою з милом, щоб видалити ацетон. І останній етап — обережно втирайте вазелін у кутикулу і в шкіру навколо нігтів. Робіть цю процедуру протягом тижня — це допоможе зменшити подразнення, спричинене ацетоном. Бережіть себе!

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті  HOCHU.ua , носить виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми також розповідали про найуніверсальніший педикюр на весну та літо. Цей дизайн підійде під будь-яке відкрите взуття.