Як зберегти плінтуси чистими: дієві способи прибирання оселі від пилу

Лайфхаки

Хіцька Наталія

Редакторка стрічки новин

Пил осідає в місцях, куди важко дістатися. Проте ігнорувати такі місця не варто, тому що згодом на вас чекатимуть неприємні наслідки бездіяльності. Наприклад, через надмірне накопичення пилу, плінтуси можуть змінювати свій колір. Щоб цього не сталося, потрібно знати, як правильно за ними доглядати.

Очищення плінтусів від пилу забирає чимало часу. Але що довше ви їх ігноруватимете, тим стійкіший бруд на них утворюватиметься. Ба більше, світлі плінтуси з часом почнуть жовтішати. Щоб цього не сталося, протирайте плінтуси хоча б раз на три місяці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Не ігноруйте ті частини плінтуса, яких не видно через меблі. Звільніть собі достатньо простору, щоб протерти їх вологою ганчіркою від пилу, павутиння та іншого сміття. Також можна скористатися пилососом.

Розведіть засіб для прибирання у теплій воді, дотримуючись пропорцій, вказаних в інструкції на його етикетці. Змочіть у рідині чисту губку та протріть нею плінтуси по всій довжині. Коли плінтус очищений, пройдіться по ньому ще раз ганчіркою, змоченою у воді без мийного засобу. Потім протріть поверхню плінтуса насухо рушником, щоб уникнути його деформації або пошкодження водою.

Прибираючи дерев’яні плінтуси, уникайте надмірного зволоження. Також використовуйте для миття спеціальні засоби для предметів з деревини.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Краще за все, перед використанням будь-якого мийного засобу протестувати його на непомітній ділянці. Так ви впевнитесь, що обраний засіб є справді безпечним для вашого плінтуса.

Також раніше ми розповідали, що робити, якщо не справляєтесь з об'ємами прибирання. Терапевтка, яка розробила цей метод, назвала його “5 речей”. Що це за метод та як він працює - читайте у цій статті.

Фото: freepik.com