Названо справжні причини, через які кіт приходить спати до вас у ліжко: ви будете здивовані

Домашні тварини

Хіцька Наталія

Редакторка стрічки новин

Це дуже мило виглядає, коли кішка звертається поряд з вами калачиком під час сну. Проте виявляється, тварини мають свої мотиви шукати близькості з господарем. Які саме - розповідаємо в цій статті на HOCHU.UA.

Обираючи затишне місце для відпочинку, кішка нерідко опиняється поруч із людиною, а іноді навіть влаштовується на ній. Причин, з яких вона так вчиняє, може бути декілька.

► Потреба в теплі. Кішки тяжіють до тепла. Тому, коли вони притискаються до вашого тіла, ви стаєте для них чимось на кшталт особистого “обігрівача”.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

► Прагнення безпеки. Як і люди, кішки відчувають страх та вразливість в темну пору доби. Тож близькість до людини допомагає тварині відчути себе комфортніше.

► Якісний сон. Коли кішка відчуває себе комфортно, вона може нарешті відпочити. Для цього дорослій особині потрібно близько 15 годин сну на добу, а кошенятам та тваринам похилого віку - ще більше.

► Прояв любові. Якщо з усіх членів родини кішка обрала для сну місце поруч з вами - вважайте це зізнанням у прихильності до вас.

► Причина у запаху. Іноді котів приваблює ваш запах - він здається їм приємним та заспокійливим. Тож якщо тварина влаштовується спати у вас на голові - сприймайте це за комплімент.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Але як приємно не було б споглядати за сном домашнього улюбленця, не варто забувати й про негативні наслідки спільного перебування у ліжку. Зокрема, це може відображатися у появі алергії через котячу шерсть або інших захворювань, пов'язаних із занесенням до ліжка на подушечках лап різних бактерій та яєць паразитів з котячого туалету.

Також раніше ми писали, як навчити кішку гарним манерам. Заздалегідь уточнюємо: без застосування сили і примусу.

Фото: pexels.com