Пласка мордочка і магнетичні очі: перські коти — улюбленці королівських родин

Домашні тварини
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Поціновувачі котів одноголосно скажуть, що однією із улюблених порід царських родин здавна були коти перси. Вони найдобріші, найспокійніші та дуже пухнасті, пише zootovary.com. Таких котів можна сміливо тримати вдома, де є маленькі діти.

Ці коти не мстиві, лагідні та надзвичайно ліниві. Їх асоціюють із подушкою, поруч якої можна прилягти і відпочити. Коти перської породи мають сильну енергетику та інтуїцію: коли господарям дома погано, або вони захворіли, коти одразу лягають на проблемне місце людини.

Пласка мордочка і магнетичні очі: перські коти — улюбленці королівських родин - фото №1
@Freepik
Related video

Здавна саме перські коти були улюбленцями королівського двору. Якщо у знатної родини є перський кіт — значить ця сім'я благополучна, багата і щаслива, адже присутність такої тварини в замку — свідчення розкоші, статусу і заможного життя.

Перські коти мають пласку мордочку і довжелезну шерсть. Англійці вважають, що бездоганний перс — це той, у якого маленький прямий ніс трохи нижчий за лінію очей. За євростандартами, розташування верхніх мочок носа у таких котів має бути на одній лінії з нижніми повіками.

Пласка мордочка і магнетичні очі: перські коти — улюбленці королівських родин - фото №2
@Freepik

Родзинкою перса є його шерсть, яка за довжиною складає біля 15 см. Коти бувають різних кольорів. А ще у цих тварин надзвичайно глибокі, величезні очі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як рибки розслабляють очі та перезавантажують людину. Фотографії екзотичних рибок можна використати для себе на заставку телефону.

Головне фото: @Pro-kotikov