Експерти розповіли, що навіть у дуже щільному графіку життя щоденна 10-хвилинна пробіжка може кардинально змінити будь-які будні. Раніше ми писали про крепатуру, а тепер розкажемо, що може статися через звичку щоденного бігу упродовж 600 секунд.
Експерти назвали 9 важливих і кардинальних змін у житті, які дарує щоденна пробіжка, пише redbull.com. І не обов'язково бігати довго, вистачить усього 10 хвилин.
1. Натхнення
Навіть якщо ви ходите на фітнес чи займаєтесь іншим спортом, 10 хвилин пробіжки повертає натхнення. Ви відчуєте, що будь-яка ваша ціль насправді є реальною, і ви досягнете її.
2. Покращення настрою
10 хвилин бігу пробуджують приплив ендорфінів. Саме вони покращують настрій та знімають стрес.
3. Подовження життя
Стабільні короткі пробіжки зменшують кров'яний тиск, рівень холестерину і ризик захворіти діабетом 2-го типу.
4. Що можна зробити за цей час
Не обов'язково бігати на повну силу. Але навіть пробіжка вниз із пагорба - це розумний спосіб потренувати ноги і привчити себе до певної витривалості. Експерти зауважують, що під час бігу не обов'язково поспішати.
5. Корисна перерва
Коротка пробіжка - це одна із найкорисніших перерв на роботі. Біг покращує концентрацію, допомагає зосередитися і знімає стрес.
6. Менше “сидячого часу”
Якщо у вас сидяча робота, то тіло переходить у режим зберігання енергії і відкладає жир. Людина створена для руху, тому щоденні 10-хвилинні пробіжки гарно розбавлять “сидячий час”.
7. Прокачка легенів
Експерти говорять, що підтримка здоров'я легенів неабияк важлива у наш час. Біг сприяє циркуляції кисню в організмі, що дуже корисно для легенів.
8. Можна грати в міні-футбол
Короткі пробіжки — один із найкращих варіантів повернути себе до форми і продовжити певні професійні спортивні тренування. Наприклад, гру в міні-футбол.
9. Покращення самооцінки
10 хвилин тренування дають хороше самопочуття. Людина стає впевненою в собі, накачуються м'язи, вдосконалюється свій свою фігуру.
Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Нагадаємо, раніше ми писали про сутулість. Фітнес-тренер розповіла, що робити, аби повернути собі королівську поставу.
Фото: Pinterest