Буде свіжою та хрумкою: як правильно зберігати редиску в холодильнику

Їжа
584

Юлія Бражнік

Журналістка

Навесні та влітку на столі все частіше можна побачити овочеві салати. Хтось любить молоду капусту з огірками, хтось робить салат із помідорів та огірків, а хтось обожнює салат з редиски із зеленню.

Салати з редискою виходять справді смачними, з приємним хрускотом, ароматом. Портал "Корисні поради" розповів, як правильно зберігати редиску, щоб її приємний хрускіт та свіжість збереглися якнайдовше.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Як правильно зберігати редиску в холодильник: лайфхакі

Існує два варіанти зберігання редиски в холодильнику: сухий та вологий. При сухому способі редиска довше зберігається і навіть узимку ви зможете робити свіжий салат. При вологому варіанті зберігання редиска залишиться пружною і хрумкою, але зберігати ви зможете коренеплоди приблизно 3-5 днів.

Сухий спосіб зберігання редиски

Якщо ви збираєте редиску із власного городу, то напередодні ввечері її потрібно добре полити. Зібрану вранці редиску потрібно відокремити від зелені — відрізайте бадилля, відступивши пару сантиметрів від коренеплодів. Тепер потрібно покласти злегка підсушену редиску в поліетиленовий пакет і покласти в холодильник. У такому вигляді редиска пролежить до 10 днів.

Деякі сорти редиски можуть пережити і всю зиму, наприклад, редиска "дунганська", "червоний велетень". Після збору обов'язково потрібно зрізати бадилля та коріння. Тепер у ящик (підійде і контейнер із холодильника для овочів) потрібно акуратно скласти рядами редиску і пересипати кожен ряд вологим піском. Пісок має бути злегка вологим, але не мокрим! Поставте ящик на нижню полицю холодильника і на Новий рік у вас буде салат зі свіжою редискою.

Вологий спосіб зберігання

Для початку редиску потрібно добре вимити і зрізати бадилля, корінці. Зберігатися редиска буде недовго (близько 3-5 днів), але вона не зав'яне і залишиться хрусткою:

  • можна змочити поліетиленовий пакет водою, покласти в нього редиску, випустити повітря і добре його закрутити. Зберігайте редиску на нижній полиці при температурі 3-4 градуси;

  • налийте в скляну банку столову ложку води, насипте мокру редиску і закрийте кришкою. Не потрібно насипати надто багато — коренеплодам має бути комфортно у банці. Так ви зможете зберігати продукт до 7 днів.

Якщо у вас великий урожай і хочете зберегти редиску на зиму, то вибирайте сухий метод зберігання. Якщо з редиски постійно робите салати, то протягом тижня вона пролежить у холодильнику при вологому методі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, навіщо кухонну губку кладуть у холодильник. Ці корисні лайфхаки позбавлять вас неприємних проблем.