Ми розповідали, як готувати смачне малинове вино. Тепер ділимось рецептом п’янкої вишневої наливки.
Перевіреним кількома поколіннями рецептом поділились на порталі SHUBA. Кісточки з вишень виймати не потрібно — вони надають напою особливого смакового нюансу, а заразом це полегшує та пришвидшує процес підготовки ягід. Із 3 кілограмів вишні готуються дві наливки — “першого сорту” та “другого”. Для першої наливки вишні бродять із цукром у своєму соку, для другої — заливаються сиропом.
Інгредієнти для першої наливки:
-
Вишня - 3 кг
-
Цукор - 1500 г
Для другої наливки:
-
Вишня - до смаку
-
Цукор - 500 г
-
Вода - 1500 мл
Спосіб приготування:
-
Для “першого сорту” вишні промийте, залийте холодною підсоленою водою — 3 столові ложки солі на 3 літри води — та залиште на годину, щоб вийшли хробачки. Промийте ягоди ще раз та викладіть у чисту банку, пересипаючи 1,5 кг цукру. Якщо все не вміщається, трохи придавіть ягоди рукою.
-
Закрийте банку складеною двома шарами марлею або спеціальною кришкою для вина з отвором. Поставте банку з вишнями у сонячному місці на 21-25 днів.
-
Готову наливку процідіть у чисті скляні пляшки — вийде близько 1,5 літра, закрийте пробками та зберігайте в сухому темному місці, можна за кімнатної температури. Вишні залиште для другої наливки.
-
Приготуйте наливку “другого сорту”. Зваріть сироп з 1,5 літри води та 500 г цукру, дайте йому охолонути. Має вийти 1,5 літри сиропу.
-
Залийте вишні сиропом, закрийте банку складеною двома шарами марлею або спеціальною кришкою для вина з отвором. Залиште банку на сонці на 4 тижні.
-
Коли наливка переграє, злийте її у чисті скляні пляшки, вийде близько 1,5 літра, або змішайте з першою наливкою та розлийте по чистих пляшках. Пляшки закрийте кришками та зберігайте в темному сухому місці, можна за кімнатної температури.
П’яні вишні з наливки можна просто їсти або додавати до десертів. Також ми розповідали, як готувати коктейль на основі вина та шоколаду.