Ми розповідали, як смачно закрити абрикоси на зиму- без стерилізації та зайвих турбот. Тепер ділимось секретами приготування смачного малинового варення.
Є деякі хитрощі, що збережуть форму і колір ягід після варіння. А зберегти їх - чи не найголовніше завдання під час приготування. Про це розповіли на Ukr.Media.
Проблема з малиновим варенням полягає у тому, що ягоди дуже швидко розвалюються за найменшої дії. Ділимось деякими хитрощами, що допоможуть уникнути проблеми.
Обережне миття
Деякі кулінари взагалі вважають, що мити малину перед варінням варення не можна. Мовляв, так ягоди моментально наповнюються водою і перестають тримати форму.
Однак це не дуже безпечно. У малині можуть ховатися шкідники. До того ж покупну малину не можна готувати або вживати в їжу без підготовчих процедур, оскільки ви не знаєте, який шлях "пройшли" ягоди.
Тому очевидним є той факт, що мити продукт необхідно, але потрібно просто вибрати правильний метод. Потрібно взяти посудину достатнього об'єму і заповнити її водою. Самі ягоди "ховаємо" в кілька шарів марлі. Потім опускаємо малину в рідину й акуратно миємо.
Поступове введення цукру
Потрібно спочатку відміряти обсяг цукру, який ви плануєте використовувати. Як правило, на частину малини заведено брати від однієї до трьох частин цукру.
Але вводити весь компонент відразу не можна, інакше ягоди втратять форму. З цієї причини його вводять протягом трьох разів у процесі варіння.
Технологія
Досвідчені кулінари знають, що варення з малини вимагає певного підходу в процесі готування, інакше ягоди "розлетяться". Тому потрібно варити до появи піни, прибирати її, вимкнувши при цьому плиту. Після цього додати цукор і знову ввімкнути вогонь. Після цього повторюємо процедуру до чотирьох разів.
Тепер ви знаєте, як правильно варити малинове варення. Також ми розповідали, як приготувати смачний вишневий трайфл.
- консервація
- малина
- заготовки
- варення
- як приготувати
- лайфхак
- підказки
- корисні поради
- закрутки на зиму