Останнє коло шалених перегонів: дата виходу фільму "Форсаж 10"

Кіно та серіали
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Сім'я Домініка повертається в кінотеатри, щоб здійснити останнє коло цих шалених перегонів... Сага "Форсаж" розпочала свою історію ще в 2001 році, і через 12 років все ще хвилює свідомість багатьох шанувальників, змушуючи з трепетом чекати нових фільмів. "Форсаж 10" стане передостанньою частиною знаменитої франшизи. Дата прем'єри, акторський склад, сюжет та інші подробиці читайте в нашому матеріалі на HOCHU.ua!

Фільм "Форсаж 10" — дата виходу

Форсаж 10 дата виходу
Related video

Дата виходу фільму "Форсаж 10" запланована на 19 травня 2023 року. Зазначимо, що спочатку творці стрічки планували влаштувати прем'єру 7 травня, але врешті-решт перенесли її на кілька днів.

Коли все на кону, сім'я тримається разом

Десятий фільм саги "Форсаж" відкриває останні глави однієї з найбільш легендарних і популярних світових кінофраншиз, яка існує вже понад 12 років і набирає обертів з тим же акторським складом і персонажами, що й на початку.

Форсаж актори

Нагадаємо, що в основі сюжету саги лежить історія Домініка Торетто та його родини. У багатьох місіях і всупереч неймовірним труднощам Дім Торетто перехитрив і обігнав усіх ворогів на своєму шляху. Але тепер вони протистоять самому смертоносному супротивнику, з яким коли-небудь зіштовхувалися.

Форсаж 10

Новим лиходієм у фільмі "Форсаж 10" стане Данте Рейс, яким керуватиме спрага помсти та бажання стерти з лиця землі сім'ю Торетто. За словами виконавця головної ролі, Віна Дізеля, цей фільм завершить основну історію саги, проте відомо, що взимку наступного року на нас чекає остання частина — "Форсаж 11". Автори проєкту запевняють, що обидва фільми будуть щільно пов'язані між собою.

Актори фільму "Форсаж 10" та ролі

Хоча остаточний список акторів фільму "Форсаж 10" ще не підтверджений, фанати можуть очікувати, що більшість основних героїв повернеться в тих же амплуа. Серед них Він Дізель, який зіграє головного героя Домініка Торетто, Мішель Родрігес — Летті Ортіс, Джордана Брюстер — Міа Торетто, Тайріз Гібсон — Роман Пірс, Кріс Лудакріс Бріджес — Тедж Паркер, Наталі Емману — Рамзі, Шарліз Терон — Сайфер та інші.

Форсаж 10 сюжет

З'являться й нові обличчя. Так, роль головного злодія Данте виконає зірка "Аквамена" та "Гри престолів" Джейсона Момоа.

Трейлер

Також не пропустіть  дату виходу фільму "Блондинка в законі 3".