Як швидко відростити брови: прості способи, про які мало хто знає

Догляд за обличчям і тілом
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Якщо ви хочете зробити нову форму брів або виправити те, що випадково з ними наробили щипцями або ножицями - спершу треба дозволити бровам відрости. А щоб цей процес відбувався швидше - скористайтесь наступними засобами. 

Брови - це основа обличчя. Вони надають його рисам виразність та завершеність. Тому дуже важливо доглядати за бровами, щоб вони добре росли та мали гарний вигляд. Тож розберімось, які з засобів пришвидшать відростання брів в домашніх умовах.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Добре стимулюють зростання брів гомажі та м'які скраби. Але, щоб ці засоби спрацювали, ними потрібно користуватися через день, а не коли згадаєте.

Наступний етап догляду за бровами - використання стимуляторів росту брів або спеціальне масло. Наносити їх потрібно вранці та ввечері.

Не зайвим буде приймання спеціальних вітамінів для стимуляції росту брів. Вони мають містити ряд вітамінів та мінералів, а саме - А, В, Е, біотин, фолієву кислоту, кальцій.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Власницям жорстких волосинок експерти рекомендують робити маски з бальзаму для волосся. Завдяки цьому волосинки набудуть м'якості і укладати їх стане набагато легше.

До речі, раніше ми ділились порадою візажиста Меган Фокс , як фарбувати брови, щоб вони виглядали натурально. Цей трюк стане справжнім порятунком для тих, кого природа не наділила широкими та густими бровами.

Фото: pexels.com