Будуть м’які та гладенькі, як у малюків: секрет догляду за п’ятками

Догляд за обличчям і тілом
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Навіть якщо ви регулярно відвідуєте майстра педикюру, п’ятки все одно можуть ставати сухими та потрісканими. Щоб не витрачати зайві кошти на частіше відвідування салону, проведіть процедуру самостійно. Як саме це зробити - розповідаємо далі.

Щоб ваші п’ятки були гладенькими, влаштуйте своїм ніжкам домашній спа. Для цього вам знадобиться:

  • 4 літри теплої води

  • 2 столові ложки соди

  • Рукавичка для пілінгу або пемза

  • Зволожувальний крем

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Додайте соду до теплої води, перемішуйте до повного її розчинення. Помістіть ноги у ємність з цим розчином та тримайте їх там 15-20 хвилин. Щоб видалити ороговілу шкіру, ретельно помасажуйте потріскані ділянки ніг рукавичкою для пілінгу, мочалкою або пемзою. Нанесіть товстим шаром зволожувальний крем з гліцерином у своєму складі та надягніть на ступні бавовняні шкарпетки, щоб зберегти вологу. Проводьте цю процедуру 1-2 рази на тиждень, а коли стан шкіри ніг покращиться, зведіть частоту до 2 разів на місяць.

Для інтенсивного ефекту можна приготувати густу пасту з харчової соди та невеликої кількості води. Натріть нею потріскані ділянки ніг перед тим, як скористатися пемзою. Це також допоможе позбутися ороговілої шкіри та ще на крок наблизить вас до гладеньких та м'яких п'яточок.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, про трендові кольори педикюру. Цього сезону в тренди потрапили м'якіші та нейтральніші відтінки.

Фото: freepik.com