Ламінування вій: все, що потрібно знати про процедуру

Догляд за обличчям і тілом
Тамара Черкасова

Тамара Черкасова

Журналістка

Ламінування – популярна напівперманентна процедура, яка допоможе наголосити на натуральній красі вій. Результат процедури досягається завдяки хімічному складу, який надає вигин натуральним вій.

Що таке ламінування вій?

По суті, це та сама процедура, що й завивка вій, пояснюють у PMUHub .

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Різні майстри називають процедуру по-різному - ламінування вій, завивка вій, перманентна завивка вій і так далі,

- зазначає видання.

Процедура ламінування вій проводиться шляхом нанесення кількох косметичних продуктів на натуральні вії. Ці формули піднімають вії, надаючи їм привабливого завитка. Продукти проникають у вії, тому ефект досягається зсередини. Їх не можна змити і завиток не втратить форму протягом усього циклу зростання вій. Крім того, за бажанням клієнта, вії можна відразу ж пофарбувати.

Як відбувається ламінування вій?

Ламінування вій проходить у сім етапів:

Крок 1. Очищення

Вії необхідно очистити від усього макіяжу, засобів догляду за шкірою та залишків шкірного сала, щоб хімікати рівномірно проникли у всі вії.

Крок 2. Нанесення захисних подушечок та стрічок

Майстер закриває нижні вії спеціальною стрічкою, а на верхню повіку прикріплює м'яку силіконову подушечку. Вона клеїться трохи вище за лінію зростання вій.

Зазначимо, що силіконові подушечки бувають кількох розмірів і підбираються залежно від довжини вій.

Крок 3. Вії закріплюються на подушечці.

Майстер піднімає вії вгору та закріплює до подушечки спеціальним складом.

Крок 4. Хімічна обробка

Лашмейкер покриває вії хімічною речовиною, яка пом'якшить та розпрямить їх. А коли вії стануть м'якими, їх можна буде зафіксувати у потрібній формі.

Крок 5. Фіксація

На цьому етапі витирають розчин для хімічної завивки і наносять фіксуючий або закріплюючий розчин. Ця формула нейтралізує розчин для хімічної завивки і надає вій завиту форму.

Крок 6. Фарбування

Лашмейкер змиває фіксуючий розчин і ви стаєте власницею вій, що ламінують. На цьому етапі за бажання можна пофарбувати вії в темніший колір.

Крок 7. Останні штрихи

Майстер прибирає силіконову подушечку та очищає вії від залишків продуктів.

Чи можна зробити ламінування вій вдома?

Ламінування вій – досить проста процедура. Для того щоб виконати її самостійно, знадобиться спеціальний набір для ламінування, час і трохи терпіння.

Якщо ви вирішите зробити ламінування самостійно, переконайтеся, що купуєте якісні продукти і якомога точніше дотримуєтеся всіх наданих інструкцій, особливо щодо часу, протягом якого продукти повинні сидіти. Якщо ви залишите розчин на занадто довгий час, це може зашкодити вашим віям, а надто швидке видалення залишить їх недозавітими або зробить їх нерівномірними,

– попереджають у PMUHub.

Ламінування вій: правила догляду

Протягом 24-48 годин після процедури ламінування варто дотримуватись правил:

  1. Не мочіть вії - це стосується і води, і сліз, і поту, і пари. Так що відмовтеся від спорту та саун на цей час.

  2. Не торкайтеся вій.

  3. Не користуйтеся косметикою для очей.

При довгостроковому догляді слід уникати продуктів на олійній основі та макіяжу, а також щипців для завивки вій для довговічності результатів вони можуть розслабити завиток.

Як довго триває ефект від ламінування вій?

Результати потенційно можуть тривати 6-8 тижнів, але вони почнуть зникати швидше.

Вії залишаються заламінованими протягом усього циклу зростання, доки кожна з них не відпаде. Але не всі ваші вії знаходяться на одній стадії циклу зростання на момент процедури. Це означає, що деякі з них випадуть швидше за інші,

– пояснюють у PMUHub.

Чи безпечне ламінування вій?

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Процедура ламінування вій повністю безпечна, якщо дотримуватись інструкцій. Продукти не можна залишати занадто довго, інакше вони можуть пошкодити вії, і вони не повинні потрапляти в очі (якщо потраплять, негайно промийте і зверніться до офтальмолога).

Але також не виключені алергічні реакції.

Раніше ми писали про нарощування вій . Ця процедура також допомагає тим, хто хоче наголосити на погляді.