Забудь про підводку: все, що треба занати про татуаж міжвійки

Догляд за обличчям і тілом
Тамара Черкасова

Тамара Черкасова

Журналістка

Міжвійковий татуаж – процедура перманетного макіяжу, яка може зробити погляд більш виразним. Але наскільки безпечний такий татуаж, в якій техніці виконується і що таке міжвійка? Давайте розбиратися разом.

Міжвійковий татуаж: що це

Методика міжвійкового татуажу очей практично ідентична традиційному перманентному макіяжу повік. Під час цієї процедури використовується спеціальна машинка, яка вводить пігмент чорного відтінку в шкіру (можлива зміна кольору пігменту залежно від бажання клієнта). Головна відмінність методики татуажу міжвійки полягає в тому, що пігмент наноситься в область між віями, зберігаючи природний інтервал зростання вій. У класичній техніці підведення акцент зміщується на повіку, надаючи мінімальний вплив на область вій.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Міжвійковий татуаж проводиться поверхнево, не проникаючи глибше 1 мм. Результат цієї процедури зберігається щонайменше два роки.

Кому підійде татуаж міжвійки

Перманентний макіяж міжвійки підходить всім незалежно від віку та типу шкіри. Зазвичай майстри рекомендують цю процедуру клієнтам, які:

  • хочуть зробити акцент на віях, надати їм візуальної густоти;

  • хочуть отримати ефект підведення;

  • мають алергічні реакцію декоративну косметику для очей.

Міжвіковий татуаж – це не боляче

Забудь про підводку: все, що треба занати про татуаж міжвійки - фото №1

Зважитись на цю процедуру часто заважають страхи. Головні з них – страх пошкодити слизову та можливі хворобливі відчуття.

Для того, щоб слизова клієнта була в безпеці, майстри татуажу фіксують повіку так, що відкрити око стає неможливо, а сама процедура проводиться спеціальною машинкою, яка створює мінімум вібрацій. Але в цьому питанні, звичайно ж, багато залежить від рівня професіоналізму майстра.

Крім того, перед процедурою майстер наносить спеціальний знеболюючий гель, який повністю видаляє відчуття болю. Клієнт може відчувати дискомфорт, але лише в окремих областях століття, де нервові закінчення розташовані дуже близько до шкіри.

Татуаж міжвійки: особливості процедури

Існують дві техніки татуажу міжвійки:

  • опрацювання лінії зростання вій зворотно-поступальними рухами. У цій техніці пігмент щільніше входить під шкіру і для остаточного результату потрібно менше проходів;

  • прохід машинкою маятникових рухів для створення розтушовки за принципом техніки пудрових брів. Вплив на шкіру мінімальний, що знижує больові відчуття. Але рухів доведеться зробити більше.

Міжвіковий татуаж: протипоказання

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Межвійковий татуаж, як і будь-яка процедура, має обмеження. Процедура заборонена при інсулінозалежному цукровому діабеті, епілепсії, психічних розладах, грибкових та вірусних інфекціях, а також при захворюваннях крові, здатних вплинути на згортання крові. Вагітним і жінкам, що годують, також не рекомендується робити перманентний макіяж очей. Крім того, татуаж міжвійки не рекомендується за наявності запальних процесів в області очей, наявності жировиків, схильності до утворення келоїдних рубців або за наявності кон'юнктивіту.

Раніше ми розповідали про нарощування вій. Ця процедура також допоможе зробити погляд більш виразним.