Чи дійсно під час миття голови волосся треба намилювати двічі? Мало хто дасть правильну відповідь

Догляд за волоссям
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Експерти провели дослідження, щоб визначити, чи потрібно двічі намилювати волосся під час миття голови. Виявилося, що такий спосіб не підходить для всіх, адже часте миття голови може завдати шкоди волоссю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Багато хто вважає, що голову треба намилювати двічі, щоб шампунь змив увесь бруд. Однак дерматолог Міа Джин Гао та експерт з догляду за волоссям Шу Лянь Ченг розповіли для Huffington Post , чи потрібно це дійсно робити.

Related video

Чи потрібно мити голову двічі?

Міа Джин Гао пояснила, що шкіра голови сама собою є дуже жирною областю. Якщо не забезпечувати їй правильний догляд, мікрофлора на шкірі порушиться, що призведе до розвитку грибкових інфекцій.

Зазвичай, якщо ви використовуєте хороший шампунь, достатньо одного миття волосся, щоб очистити шкіру голови. Однак, якщо ви миєте волосся рідко, займаєтеся фізичною працею або щодня використовуєте засоби для укладки, то голову варто намилювати двічі. У такому разі перше миття допомагає "розпушити" бруд і жир, а друге — повністю їх видалити.

Лікар радить купити якісний шампунь і, по можливості, мити голову не надто часто, адже часте миття може призвести до сухості та викликати грибкові інфекції. Однак, коли йдеться про те, як часто потрібно мити голову, немає однозначної відповіді. Експерти сходяться на думці, що 2-3 рази на тиждень є найбільш оптимальним варіантом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми розповіли, які три короткі стрижки можуть начисто зіпсувати ваш образ. Ці зачіски не тільки не пасують жінкам, але ще й надають їм втомлений вигляд, виділяючи зморшки та інші недосконалості шкіри.