"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО)

Догляд за волоссям
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Правильно підібрана стрижка здатна не тільки освіжити ваш імідж, але ще й зробити обличчя візуально худішим. Наприклад, чубчик може прикрити високий лоб, а асиметрична довжина волосся допоможе скоригувати об'ємні щоки. Дізнайтеся, які стрижки зроблять ваше обличчя меншим. Фото дивіться HOCHU.ua!

Асиметрична стрижка

Асиметричні стрижки завжди виглядають цікаво, проте стилісти запевняють, що вони мають ще одну перевагу. Такі зачіски чудово приховують щоки. До того ж якщо додати до такої зачіски подовжений чуб, то можна зробити чоло меншим, а обличчя – вужчим.

Related video
"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО) - фото №1
"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО) - фото №2
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Подовжений боб

Подовжений боб теж відмінно підійде для тих дівчат, які бажають приховати зайві кілограми. Об'ємні пасма і невелика довжина візуально подовжують обличчя, а текстурні елементи додають легкості. Цю стрижку можна укласти як у ніжні хвилі за допомогою плойки, так і створити класичну зачіску, вирівнявши волосся.

"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО) - фото №5
"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО) - фото №6

Піксі

Короткі стрижки можуть бути не менш ефектними ніж довгі. Піксі – це коротка стрижка, яка візуально зменшує обличчя та приховує деякі недоліки. Попросіть майстра зробити пасма на маківці довшими для створення об'єму, а чуб можна укласти в бік або назад. Така зачіска точно приверне увагу до вас.

"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО) - фото №8
"Зістригаємо" зайві кілограми. Ці три стрижки зроблять обличчя візуально худішим (ФОТО) - фото №9
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми розповідали про те, що новий тренд фарбування волосся – Scandi Hairline – підриває Instagram. Дивіться, як виглядає це ефектне фарбування!