Пишні локони - більше не мрія, а реальність. Поради експерта, як позбутися випадіння волосся

Догляд за волоссям
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редакторка стрічки новин

Яка жінка не хоче мати пишні локони? Та іноді волосся випадає швидше, ніж відростає нове. Тож, що робити, аби воно знову виглядало здоровим та розкішним - розповідаємо у цій статті. Також в іншому нашому матеріалі ми писали, від яких популярних зачісок варто відмовитися, тому що вони шкодять здоров'ю волосся.

Експертка Еліза Пінеда в коментарі виданню dailystar стверджує, що боротьба з випаданням волосся потребує комплексного підходу. Тож, якщо ви прагнете мати красиве та шовковисте волосся, слідуйте наступним рекомендаціям. Про це пише Главред.

Правильно харчуйтесь. Перш за все, вам потрібно налагодити своє харчування - воно має бути збалансованим та поживним. Їжа повинна бути багата вітамінами та мінералами, особливо тими, які впливають на здоров’я волосся - біотин, залізо, цинк, вітамін С. Обов’язково включіть у свій раціон листову зелень, яйця, горіхи, рибу та фрукти.

Related video

Пийте достатньо води. Заведіть собі звичку пити багато води протягом дня, якщо ще цього не робите. Це буде корисно не лише для росту волосся, а й для вашого організму в цілому.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Встановіть режим догляду за волоссям та дотримуйтесь його. Дуже важливо, щоб ви використовували продукти, які підходять вашому типу волосся, на постійній основі, а не тоді, коли про них згадаєте. Також не варто доглядати лише за пасмами, ігноруючи шкіру голови.

Вирішуючи проблему випадіння волосся та сприяючи росту нового волосся, важливо підходити до догляду за волоссям стратегічно. Поширеною помилкою є нехтування здоров'ям шкіри голови і зосередження уваги виключно на пасмах волосся,

- сказала експертка.

Уникайте тугих зачісок, які тягнуть волосся, тому що це спричиняє утруднене живлення волосяних фолікулів. “Замість цього вибирайте вільні, м'які зачіски, які не викликають непотрібного навантаження на волосяні фолікули”, - додала Еліза.

Намагайтесь менше стресувати, тому що тривалий стрес може сприяти тимчасовому випаданню волосся. “Хронічний стрес може призвести до гормонального дисбалансу, який сприяє випаданню волосся. Регулярна фізична активність також корисна для зниження стресу і поліпшення загального самопочуття”, - пояснила експертка.

Зверніться до лікаря за консультацією, тому що іноді причина випадіння волосся може бути пов'язана з різними основними станами здоров'я. Медичний працівник допоможе визначити наявність основного захворювання, яке спричиняє випадання волосся, та назначить відповідне лікування.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також дізнайтеся, навіщо  додавати щіпку соди  в шампунь. Цей незвичайний лайфхак "врятує" багатьох дівчат.

Фото: freepik.com