Як часто насправді нам треба стригти волосся? Відповідь експерта

Догляд за волоссям
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Мати зачіску, яка виглядає ідеально - бажання кожної жінки. Щоб волосся мало здоровий і гарний вигляд,  ми готові прикласти багато зусиль і витратити немалі кошти. Є багато факторів, які можуть вплинути на стан і вигляд волосся, такі як: харчування, клімат, правильно підібрані засоби по догляду чи часті фарбування.

Єдиного правила, як часто стригти не існує. Адже волосся відрізняється за довжиною, густотою та структурою. І частота стрижки залежатиме від вашого звичного образу життя і розпорядку дня, пояснює перукар Санні Брук для instyle .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Частота стрижки залежить, наприклад, і від того, як ви висушуєте волосся. Якщо воно сохне самостійно, то виглядає гладким, а коли використовуєте фен - кінчики стають ламкими і посіченими, каже експертка:

 Якщо у вас коротке волосся та міцна форма, ви можете відвідувати перукаря кожні чотири тижні; якщо ви щодня використовуєте гарячі інструменти для свого стилю, вам, швидше за все, доведеться відвідувати перукаря кожні 6-8 тижнів.

Знаменитий перукар із Лос-Анджелеса, Едді Кук переконує, що планувати стрижку кожні 4-8 тижнів - це зберігати волосся здоровим і блискучим. Має значення обрана вами стрижка. Для певного стилю задовге волосся не пасуватиме і стригтися доведеться частіше.

Як часто насправді нам треба стригти волосся? Відповідь експерта - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

На частоту відвідування перукарні впливає і те, хочете ви зробити стрижку, чи просто підстригти кінчики. Регулярне  підстригання допомагає збільшити об'єм, полегшує розплутування і робить волосся слухняним. А  стрижка адаптує ваше волосся до особливостей стилю і форми обличчя. Кардинально змінивши стрижку ви маєте можливість відчути себе іншою людиною.

Як часто насправді нам треба стригти волосся? Відповідь експерта - фото №2

 Розвінчуючи міф, що стрижка чи підстригання кінчиків призводить до швидкого росту волосся, Кук пояснює - це потрібно для здорового вигляду волосся. А пришвидшити ріст можна, використовуючи засоби по догляду за шкірою голови, засоби для зміцнення волосся, сушити природно, надм'яким рушником з мікрофібри і правильно підібрати гребінці для мокрого і сухого волосся.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Про правила догляду за волоссям ми писали раніше, тому нагадуємо, що будь-яке волосся потребує вашої уваги незалежно від довжини. Скористуйтеся нашими порадами і забудьте про пошкоджене волосся назавжди.