ТОП-3 найефективніших способи, як змити фарбу з волосся

Догляд за волоссям
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Фарбування волосся - це одна з улюблених beauty-процедур дівчат. Ми ретельно підбираємо новий колір, але результат не завжди виправдовує очікування. Що ж робити в такому разі? У нас є відповідь!

Новий колір волосся виявився на тон темнішим або має небажаний підтон? Прибрати жовтизну або освітлити відтінок можна за допомогою професійних (хімічних продуктів) або домашніх засобів.  Ми підготували для вас три найефективніші способи, які допоможуть змити фарбу з волосся в домашніх умовах!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

1. Змити фарбу за допомогою лимонного соку

Лимонний сік використовують не тільки, щоб освітлити пігментні плями і вирівняти тон шкіри, а й для того, щоб зробити колір волосся трохи світлішим. Вам знадобиться пів лимона. Додайте цей компонент до бальзаму або кондиціонера і розподіліть на основну довжину. Залиште на годину, а потім - змийте. Пам'ятайте, що таку процедуру не слід повторювати надто часто, оскільки лимон може підсушувати, що може призвести до пошкодження структури та посічених кінчиків.

2. Освітлити волосся за допомогою олії

Правильна концентрація олії здатна розчинити фарбувальний пігмент (проникає вглиб структури волосини). Такий варіант має багато плюсів, адже така процедура допоможе не тільки розв'язати проблему, а й відновити пасма.

Як приготувати:

Підігрійте оливкову, реп'яхову та рицинову олію до необхідної температури. Нанесіть суміш на всю довжину волосся і залиште на ніч. Вранці - промийте голову шампунем. Результат можна побачити після 4-5 процедур. Це основний мінус такого методу.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

3. Змити фарбу за допомогою кефіру

Кефір містить молочну кислоту, яка допоможе освітлити волосся на пів тону. Зверніть увагу на жирність продукту. Вона має бути - 2,5 або 3,2 %. Налийте в мисочку і додайте одну ложку оливкової олії. Нанесіть на всю довжину і залиште на 1-2 години. Для кращого ефекту - укутайте голову рушником (зігрівальний ефект).

Фото: freepik, pinterest.com