Для сонячних днів та спекотних літніх ночей: Вікторія Бекхем показала модну сукню в українському стилі

Ікони стилю
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Наразі українська тематика користується величезною популярністю у всіх куточках світу. Про це, звичайно, знає світська діва і дизайнер Вікторія Бекхем, яка днями представила новинку від свого бренду — легку літню сукню в кольорах українського прапора.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вікторія Бекхем випустила нову сукню, натхненну кольорами українського прапора. Очевидно, цей виріб стане безперечним хітом літа 2023 року.

Related video

Сукня вийшла провокаційною, але при цьому витонченою. У неї чітко окреслений ліф на блакитних бретелях, а нижня частина виконана у жовтому кольорі. Позаду сукня має великий виріз на спині та на талії. Особливої уваги заслуговує спідниця. Передня частина спідниці зроблена з жовтої тканини, тоді як задня — із блакитної.

Для сонячних днів та спекотних літніх ночей: Вікторія Бекхем випустила модну сукню в українському стилі - фото №1

Провокаційно, але вишукано: романтичні подоли, щоб ви насолоджувалися сонячними днями та довгими спекотними літніми ночами,

— такими словами описала свій новий витвір сама Бекхем.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що днями Олена Зеленська вразила вишуканим образом на зустрічі із Президентом Ізраїлю. Вона вибрала костюм молочного кольору від українського бренду "The Coat", який тут же справив фурор у Мережі.