Показала модний образ на щодень і блиснула ідеальним пресом: Емілі Ратаковскі прогулялася Нью-Йорком у коротесенькому топі (ФОТО)

Ікони стилю
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Емілі Ратаковскі демонструє стильні модні образи, навіть коли займається щоденними справами або прогуляється містом. Так, нещодавно вона показала літній образ з сукнею, а нині - як стилізувати образ з яскравими джинсами та коротким топом. Показуємо, який вигляд мала модель - у цій статті на HOCHU.ua.

У вівторок, 15 серпня, модель Емілі Ратаковскі прогулювалася Нью-Йорком, коли її заскочили папараці. Вона настільки звикла до представників медіа, що навіть не звертає на них уваги.

Цього разу модель продемонструвала стильний образ на кожен день, який складався з чорного обтислого топу з написом та широких джинсів лососевого кольору. Доповнювали образ Емілі білі кросівки, бежева сумка на короткій ручці та сонцезахисні окуляри. З прикрас на ній були тільки сережки-кільця. Своє довге волосся модель залишила розпущеним.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images

Варто зазначити, що модель нерідко одягає речі, які підкреслюють її струнку фігуру та ноги або демонструють ідеальний прес.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Втім, власниця більш пишної фігури, акторка Крістіна Гендрікс, довела, що може мати не менш ефектний вигляд. Її стильний образ у яскравій квітковій сукні, яку вона обрала для події у Лос-Анджелесі, ми показували у цій статті.

Фото: Getty Images