3 головні антитренди прикрас в 2023 році

Практичні поради
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Прикраси або доповнюють образ і надають йому родзинки, або псують остаточно і безповоротно. Чи маємо ми право на помилку? Звичайно! Мода сповнена протиріч і заплутатися в трендах, що з'являються або зникають, буває дуже складно.

Що ми можемо знати напевно, то це те, що без аксесуарів і прикрас цієї весни нам ніяк не обійтися. Але є одна маленька примітка — антитренди в прикрасах.

Які прикраси вийшли з моди

Related video

Об'ємні прикраси на шиї

Пам'ятаєте, як в моді були прикраси на ремінці чи стрічці з масивними деталями? Це могли бути великі камені або дерев'яні деталі, великі керамічні намистини або змішування матеріалів в одному виробі. Цього року (і кілька років поспіль до) у моді простота. Чим простіше виріб, тим він оригінальніше виглядає. У тренді також змішання прикрас із різних стилів в одному образі.

Які прикраси вийшли з моди

Оксамитовий чокер

У принципі, всі чокери трохи відійшли на другий план і втратили свою популярність. Це не буде злочином, якщо ви вирішите вдягнути чокер у рамках якогось відповідного образу, але цього року краще зверніть увагу на ансамблі з різних за форматом ланцюжків.

Чокер вже не в моді 2023

Браслети з шармами

Вся ця історія з колекціонуванням маленьких підвісок на браслеті вже не актуальна. Можете зберігати браслет із шармами в скриньці на згадку про хороші моменти. А ось сучасні образи виглядатимуть ідеально з масивними браслетами або кількома лаконічними браслетами на одній руці.

Браслети з шармами вже не в моді 2023

Раніше ми також розповідали про те, які в моді сумки та чохли для телефону .