Навіть не дивіться у їхній бік: футболки, які вийшли з моди у 2023 році

Практичні поради
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Футболка є досить універсальною річчю, яку можна носити цілий рік. Взимку її носять під сорочкою або светром, надягають поверх гольфу, комбінують з блузками, жилетками. Навесні та влітку футболку зручно носити з жакетом, легкою трикотажною кофтою, поєднуючи із джинсами, шортами чи спідницями. Коротше кажучи, річ потрібна та корисна і вона також підвладна трендам.

Відразу прояснимо ситуацію: сьогодні в моді базові речі, які можна легко комбінувати між собою та створювати стильні образи. Що стосується футболок, то у вашому гардеробі має бути пара моделей оверсайз білого, чорного або сірого кольору.

Які футболки вийшли з моди

Related video

Футболки з написами

У моді вже давно лаконічність та елегантна простота. Уникайте футболок з різними цитатами, жартами, вказівками прізвиськ та всього в цьому дусі. Це вже не актуально та не модно. Виняток можуть скласти футболки у патріотичному стилі, але й їх українські бренди створюють із креативом.

Футболки, які вийшли з моди

Футболки з мультиплікаційними героями

У свій час у моді були футболки з Мікі Маусом, Губкою Бобом, Томом і Джері, Сімпсонами. І носили ці футболки дорослі люди, інколи створюючи навіть стильні образи. Але сьогодні ця історія вже не є актуальною. Не позбавляйтеся такої футболки, але заховайте поки в далеку скриньку.

Футболка з русалонькою

Обтягуючі футболки

Сьогодні ера оверсайзу і в одязі практично не залишилося предметів, які б було модно носити в обліпку. Навіть якщо ви створюєте якийсь багатошаровий образ, то краще для нього вибирати простору футболку, а не ту, яка обтягує тіло.

Антитренди футболок 2023

Футболки тай-дай

Ох, був нещодавно пік їхньої популярності, ходили в одязі з принтом тай-дай усі поголовно. Але як завжди це і буває: тренд різко спалахнув і так само різко і зник. Можете з цієї футболки чохол на подушку зробити.

Футболки тай-дай

Футболки з картинами світових художників

Це може здатися стильним та цікавим, але лише на перший погляд. По-перше, найчастіше обирають найвідоміші картини та штампують пачками ці футболки, а воно вам треба? По-друге, ці футболки не так легко стилізувати, а воно вам потрібне?

Футболка з Мона Лізою

Нещодавно ми розповідали про те, які моделі сумок вийшли з моди у 2023 році .