Без прання: як позбутися запаху поту на одязі

Практичні поради

Настали теплі дні, подекуди навіть буває спекотно і в такі моменти ніхто з нас не застрахований від неприємного запаху поту. Дезодоранти не завжди можуть впоратися із цією ситуацією і запах поту залишається на одязі.

Що робити, якщо немає можливості переодягтися чи випрати речі? На допомогу прийдуть старі добрі народні засоби. Портал Tutkatamka запропонував кілька перевірених методів, які допоможуть освіжити одяг та позбавити його неприємного запаху поту.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Лайфхаки, які допоможуть позбутися запаху поту на одязі

Що робити з запахом пота на одязі

Не завжди є можливість речі випрати і доводиться повторно вдягати їх. Крім того, не всі речі можна занадто часто прати, наприклад, вовняні в'язані кофти, жакети та інший одяг. На допомогу прийдуть кілька цікавих лайфхаків.

Сода

Ви знаєте, що сода незамінна в кулінарії та у побутових питаннях. Вона допоможе вам позбутися і запах поту на одязі. Що потрібно зробити:

  • розкладіть речі на горизонтальній поверхні і нанесіть тонким шаром соду на ділянки, де зазвичай концентрується неприємний запах — це спина та пахви;

  • тепер треба дуже ніжно потерти тканину содою та залишити річ на ніч;

  • за цей час сода вбере в себе всі неприємні запахи і на ранок вам потрібно буде лише струсити соду і вдягнути річ.

Як прибрати запах поту з одягу

Низькі температури

Відомо, що бактерії, які викликають неприємний запах, при мінусовій температурі гинуть. Це означає, що ви можете покласти вашу річ на пару годин у морозильну камеру. Бактерії загинуть, а отже, і зникне неприємний запах.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вам також буде цікаво дізнатися, як компактно зберігати зимові речі в невеликій квартирі. Ці поради від організаторів простору допоможуть упоратися із сезонною проблемою.