Знову підробка? 7 секретів, як відрізнити шкіру від замінника
Мета продавців — продати товар. Інколи доводиться вводити людину в оману, запевняючи, що та чи інша річ — шкіряна. Раніше ми писали, як легко оптимізувати свій простір, а тепер розкажемо 7 секретів, як відрізнити шкіру від якісної підробки.
Виробники шкірзамінника навчилися робити настільки якісні матеріали, що їх часто можна легко сплутати із самою шкірою. Як не зловитися на обмані, пише takprosto.cc.
1. Шкіра і вода
Притисніть до виробу вологу серветку на 10 секунд. Якщо це шкіра, то пляма висохне, і не залишить жодного сліду. Якщо це замінник, то і висихати не буде чому, тому що він не поглинає воду.
2. Тепло
Притисніть руку до матеріалу на 15 — 30 секунд. Після цього прикладіть виріб до вашої щоки. Якщо ви відчуєте тепло, — це шкіра.
3. Торці
Виробники, які працюють зі шкірою, зазвичай залишають торці вільними. Натомість всі речі із шкірзаму матимуть оброблені краї.
4. Голка
Візьміть тонесеньку голку і проткніть нею виріб. Вони легко пройде через шкірзамінник, але буде скрипіти і гнутися, якщо це — шкіра.
5. Розтяжка
Аби переконатися у тому, що у ваших руках — шкіра, — трішки розтягніть матеріал. Натуральна шкіра повернеться у свою форму і не змінить колір. Якщо ви бачите пом'ятий відтінок — це замінник.
6. Пори
На шкірі можна розгледіти пори, які будуть відрізнятися між собою. Якщо перед вами підробка, — пори теж можуть бути помітними, проте — однаковими.
7. Зразок матеріалу
Зазвичай виробник додає відрізок шкіри до виробу, аби переконати клієнта у натуральності речі. Також на ярликах завжди є мітка: “ genuine leather”, “ vera pelle”, “ с uir” або “е chtleder”.
Нагадаємо, раніше ми писали, як правильно мити дзеркало у ванній, аби воно не потіло. Є доступний секрет, який допоможе уникнути конденсату.
Фото: Freepik