Не той розмір взуття - не проблема: 4 хитрих трюки для дівчат на всі випадки життя

Практичні поради
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Кожен із нас гарантовано хоча б раз у житті мучився з новою парою взуття. Зазвичай, навіть якщо розмір підібрано ідеально, новенькі туфлі чи кросівки ще потрібно розносити, аби почуватися в них на 100% комфортно. Як цей неприємний процес зробити безболісним - розповідаємо у цьому матеріалі.

Чотирма хитрими порадами на всі випадки життя ділиться сайт otozh . Три з них стосуються моментів у житті, коли взуття замале і його треба швиденько розносити, а ще один лайфхак - якраз таки для завеликої пари і тих моментів, коли п’ятка ковзає по внутрішній поверхні туфлі. Зберігайте собі, щоб не загубити!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Трюк №1. Як розносити взуття

Не той розмір взуття - не проблема: 4 хитрих трюки для дівчат на всі випадки життя - фото №1
Фото otozh

Якщо нова пара туфель тисне, взуйте її на товсті шкарпетки і скористайтеся феном. Гарячим повітрям потрібно обробити вузьку частину туфлі - так вам вдасться швидко і безболісно позбутися проблеми.

Трюк №2. Як носити човники, щоб було зручно і вони не натирали

Не той розмір взуття - не проблема: 4 хитрих трюки для дівчат на всі випадки життя - фото №2
Фото otozh

Для комфортного носіння туфель-човників обмотайте пластиром 3-ій та 4-ий пальці на кожній нозі. Тоді вузьконосі туфлі на підборах не створюватимуть вам дискомфорту.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Трюк №3. Як збільшити розмір взуття

Не той розмір взуття - не проблема: 4 хитрих трюки для дівчат на всі випадки життя - фото №3
Фото otozh

Виявляється, для того, щоб розносити взуття, його не обов’язково вдягати. Достатньо помістити всередину кожного черевика мішок із водою та покласти взуття у морозильну камеру. Хитро, правда ж?

Трюк №4. Якщо ковзає п’ята

Не той розмір взуття - не проблема: 4 хитрих трюки для дівчат на всі випадки життя - фото №4
Фото otozh

Щоб нога не ковзала у взутті, просто побризкайте на неї трохи лаку для волосся. Це допоможе зафіксувати п’ятку на потрібному місці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми також розповідали про найкращі шльопанці цього літа , які не "вб'ють" ваші ноги, і ділилися порадами, як вибрати саме такі. Пам’ятайте, що зручність - один із найголовніших критеріїв при виборі нового взуття.