Головні тренди взуття весна-літо 2023: нарешті щось новеньке

Модні тренди
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Ми вирішили зробити для вас огляд найяскравіших трендів взуття весна-літо 2023. Всі ми і так знаємо, що навесні та влітку носять туфлі, босоніжки, сандалії, хтось любить носити кросівки чи балетки, лофери чи легкі черевики. Це взуття завжди актуальне і якщо у вас є пара класичних туфель та симпатичних босоніжок, то ви можете спокійно не купувати нове взуття кілька сезонів.

Але в 2023 році дуже рекомендуємо придивитися до цих трьох трендів. По-перше, свіжо, по-друге, оригінально, по-третє, точно відрізняється від того взуття, яке у вас вже є.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Босоніжки "Мері Джейн"

Туфлі "Мері Джейн" були дуже популярні минулого весняно-літнього сезону, потім повернулися і цього сезону. Ви запитаєте: "А що ж новенького?". А новеньке тут те, що носити "Мері Джейн" ми будемо влітку у вигляді босоніжок з відкритим носком і ремінцем на щиколотці. Віє від цього взуття якоюсь романтикою, легкістю, безпосередністю. Взуття ідеально комбінується з короткими спідницями та сукнями та укороченими штанами.

Туфлі Мері Джейн на літо
Червоні туфлі Мері Джейн та коротка спідниця
Взуття Мері Джейн фото

Взуття на дуже маленьких підборах

Хтось може навіть не називати ці підбори підборами і посперечатися зі світовими дизайнерами, у яких в колекціях весна-літо 2023 були якраз такі моделі. Взагалі, взуття з мініатюрним каблуком дуже рятує тих, хто від підборів відвик в принципі, але все ще хоче їх носити. Це може бути дуже мило. До речі, вже дуже давно на горизонті не було такого взуття.

Взуття на маленьких підборах на літо
Модне літнє взуття
Босоніжки на мініатюрних підборах

Незвичайний дизайн

Якщо ви давно хотіли купити якісь химерні босоніжки на літо, то настав цей час. У моді моделі з незвичайним каблуком, дивним декором, незрозумілими принтами, дивним поєднанням кольорів, у формі тварин, гіперболізовані розміри. Час експериментів настав і вам не варто відкладати це в довгу скриньку. До речі, для натхнення можете подивитися весняно-літні колекції 2023 року Bottega Veneta, Loewe, Alaïa, Prada. Там такий політ фантазії!

Босоніжки з незвичайними підборами
Босоніжки з шипами
Взуття на літо з квітами
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Ми також часто розповідаємо вам про антитренди в одязі. Нещодавно написали матеріал про літні сукні, які вже давно вийшли з моди.