Найзручніше взуття на літо 2023: модно та комфортно

Модні тренди
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Критерії, за якими ми зазвичай вибираємо взуття на літо, зводяться до одного важливого пункту — комфорт. Взуття не повинно тиснути, натирати, ноги в ньому не повинні пітніти. У якісному та зручному взутті комфортно проводити весь день, багато ходити і під вечір не відчувати втоми.

У цьому матеріалі знайомимо вас із трьома найзручнішими моделями взуття на літо. Але врахуйте один момент: взуття має бути якісним, з хороших матеріалів і точно підходити вам за розміром.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Крокси

Це взуття люблять модниці по всьому світу. І оскільки шльопанці бренду Crocs вже давно не сприймаються, як взуття тільки для дачі та пляжу, їх носять і з брючними костюмами, і з сукнями, і зі спідницями. Крокси обирають для повсякденного носіння, вечірок та навіть світських заходів.

З чим носити крокси влітку
Модне взуття на літо 2023

В'єтнамки

Цього літа в'єтнамки потрапили до списку наймоднішого взуття 2023. Взуття "танга" з легкої подачі світових дизайнерів перетворилося зі взуття для пляжу на взуття для червоної доріжки. Багато знаменитостей вибирають в'єтнамки на підборах для своїх виходів у світ. Але ви для щоденного комфортного носіння можете вибрати зручний варіант на низькому ходу. Тільки купуйте взуття якісне, з хороших матеріалів, щоб не натирало пальці.

З чим носити в'єтнамки влітку
В'єтнамки на підборах літо 2023

Мюлі

Це вид літнього взуття із закритим носком та відкритою п'ятою. Багато хто бажає носити це взуття влітку, щоб захистити педикюр та нігті. Водночас це взуття дозволяє нозі дихати та комфортно пересуватися вулицями у різну погоду. Крім того, мюлі відмінно виглядають з різними літніми образами: з шортами і майкою, брючним костюмом, з сарафанами і сукнями.

З чим носити мюлі влітку
Модні мюлі 2023
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали про найголовніші тренди літа 2023. Андре Тан озвучив основні тенденції сезону.