5 корисних ідей повторного використання старого садового шлангу

Лайфхаки
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Настав час активної роботи на дачі. А роботи тут достатньо: підготовка ґрунту до посадки, розчищення ділянки та теплиць, обрізання дерев та кущів. І поки що не настали теплі дні і йде підготовчий етап до посадки рослин, ви можете перебрати свій садовий інвентар.

Якщо ви раптом виявили, що ваш садовий шланг зламався або ви знайшли у нього отвори, то не поспішайте відправляти шланг на звалище. Ми допоможемо його врятувати та подарувати друге життя.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як використовувати старий садовий шланг на дачі

Що робити зі старим садовим шлангом

Стабілізуйте молоді рослини

Якщо ви тільки посадили кілька дерев у саду, то можете використовувати старий садовий шланг, щоб стабілізувати молоді рослини. Просто прив'яжіть рослину до фрагмента шланга або використовуйте шланг, щоб прикріпити дерево до стовпа. Гнучкість шланга дозволить дереву зростати, не сковуючи його рух.

Захистіть ланцюги

Це можуть бути, наприклад, ланцюги садових гойдалок і щоб було зручніше триматися за них, ви можете зробити надріз на шлангу і загорнути в нього ланцюги. Закріпіть шланг кількома стяжками. Якщо є можливість, то протягніть ланцюг у шланг, не розрізаючи його.

Як використовувати старий садовий шланг у побуті

Захистіть гострі предмети

Перед тим, як покласти ковзани на зберігання на літо, використовуйте розрізаний шланг, щоб зробити відмінний недорогий захист для лез. Ви також можете зберігати різні диски, ножі, пилки — будь-які інструменти, які мають гострий край.

Зробіть новий вид шланга

Один отвір у шлангу не завжди робить весь пристрій непотрібним. Наприклад, ви можете зробити в ньому ще кілька отворів, щоб перетворити шланг на імпровізовану систему поливу. Використовуйте маленьке свердло, щоб зробити отвори вздовж гуми, а потім закрутіть кришку шланга на кінці. Укладіть його біля основи рослин і запускайте кожні кілька днів приблизно на 30 хвилин для глибокого поливу.

Ідеї використання старого шлангу на дачі

Ущільнювач гаражних воріт

Не поспішайте викидати шланг, коли його можна використовувати як ущільнювач у гаражі. Багато хто також використовує шланг при заміні ущільнювачів у вантажівці. Це в тому випадку, якщо шланг не надто щільний.

Ідей повторного використання садових предметів безліч. Ми ділимося з вами тільки найкориснішими та винахідливішими лайфхаками.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали про те, як можна зробити декор на Великдень своїми руками .