Як випрати улюблену кепку після зими: не втратить форму і виглядатиме акуратно

Лайфхаки
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Влітку особливо важливо покривати голову та захищати себе від прямих сонячних променів. Кепка не тільки доповнить ваш літній образ, але й запобігатиме сонячному удару, а також захистить шкіру від УФ-променів. Тільки не забувайте ще й користуватися сонцезахисним кремом та носити окуляри.

Якщо ви нарешті перебрали всі речі в гардеробі та дістали літній одяг, то, напевно, десь серед них була й кепка. Портал "Порадник" дав кілька порад про те, як випрати кепку після зими й повернути їй акуратний вигляд.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як випрати кепку і не зіпсувати її

Як правильно прати кепку

Фото: Freepik

Після зими на кепці міг залишитись пил, ви могли забути про якісь плями з минулого року, тому вам потрібно підготувати її до нового спекотного сезону. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть відіпрати кепку і при цьому не зіпсувати її:

  • для початку бейсболку потрібно замочити у теплій воді. Зверніть увагу, що вода має бути саме теплою, а не гарячою. Додайте буквально ложку прального порошку або засобу для виведення плям;

  • якщо на кепці є дуже брудні ділянки, її потрібно акуратно потерти старою зубною щіткою;

  • тепер залиште кепку відмокати на кілька годин. Якщо плями ще залишилися, то процедуру потрібно повторити;

  • після цього дуже добре прополощіть кепку і дайте висохнути. Бажано сушити кепку на якійсь банці, обмотаній рушником, щоб вона не втратила форму.

Чого не можна робити з бейсболкою

Як відіпрати плями на бейсболці

Фото: Freepik

Якщо не хочете після прання розпрощатися з бейсболкою, потрібно уникати деяких маніпуляцій. Ось лише кілька правил, яких ви повинні дотримуватися:

  • не періть кепку в пральній машині, інакше вона втратить форму;

  • не кладіть кепку в посудомийну машину. Так-так, в інтернеті ходять і такі поради. Після такого прання ви точно відправите кепку у відро для сміття;

  • не надягайте кепку на брудне волосся — це ще більше забруднить її і ви будете змушені частіше прати річ;

  • не зберігайте кепку в місцях, де може накопичуватися бруд, наприклад, зверху на шафі або у коридорі на вішалці. Краще її ховати в шафу, попередньо набивши шарфом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, як зберігати зимові речі у маленькій квартирі. Ви впораєтеся з цим завданням, дізнавшись кілька рекомендацій від організаторів простору.