Покладіть тюбик від зубної пасти у зливний бачок унітаза і ви забудете про неприємний запах

Лайфхаки
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Як позбутися неприємного запаху у ванній кімнаті? Хтось користується освіжувачем повітря, інші купують спеціальні пігулки для унітаза та розставляють по кімнаті ароматичні свічки. Однак у нас є простіший і бюджетніший лайфхак, про який знають далеко не всі господині.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нерідко трапляється ситуація, коли з тюбика зубної пасти вже практично все вичавлено, а залишки продукту просто неможливо дістати. Багато людей у таких випадках викидають упаковку та приймаються за нову. Однак досвідчені господині не поспішають і знаходять інше застосування для залишків зубної пасти.

Related video

Навіщо класти тюбик від зубної пасти в зливний бачок унітаза?

Замість того, щоб викидати вже практично використану зубну пасту, можна зробити дуже простий і ефективний ароматизатор для унітаза. Для цього достатньо зробити численні отвори в тюбику за допомогою голки, а потім помістити його у зливний бачок унітаза. В результаті кожного змиву у ванній кімнаті поширюватиметься приємний аромат, який допоможе замаскувати неприємні запахи.

Як позбутися неприємного запаху у ванній кімнаті

Однак є кілька моментів, на які варто звернути увагу перед тим, як покласти тюбик із залишками зубної пасти у бачок унітаза. По-перше, бажано вибирати зубну пасту із яскравим ароматом. Присутність м'яти у складі буде додатковим плюсом. По-друге, слід розуміти, що залишки пасти не впораються із серйозними забрудненнями. Вони не призначені для дезінфекції поверхні сантехніки та не замінять спеціальних засобів для цієї мети.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми розповідали, чому при зливі потрібно закривати кришку унітаза. Про це мало хто знає!