Економія часу та зусиль: 5 порад для швидкого й ефективного миття підлоги на кухні

Лайфхаки
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Зберегти підлогу на кухні чистою надовго майже неможливо. Через постійні готування на ній неминуче з'являються плями від пилу, бруду, жиру. Втім, відмити таку підлогу легко та швидко все ж можливо. Достатньо скористатися наступними порадами.
 
Хорошим господиням важливо, щоб їхній дім сяяв чистотою. Але як підтримувати її в такій складній зоні, як кухонна підлога?

► Замочіть поверхню підлоги теплою водою , перш ніж використовувати побутову хімію на ділянках підлоги з жиром, що міцно в’ївся. Так його буде легше видалити.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

► Придбайте спеціальні засоби. Різні робочі поверхні відповідно потребують різних чистячих засобів. Тож купуйте побутову хімію, дія якої направлена саме на оперативне видалення жиру з підлоги.

► Скористайтеся содовим розчином - він здатен справитися з не дуже складними плямами. В такому випадку навіть побутову хімію купувати не доведеться. Приготувати такий розчин дуже легко: додайте 100 г соди на 10 л води.

► Не забувайте про столовий оцет. Він згодиться для боротьби з особливо складними плямами. Готується цей розчин додаванням до відра води пів склянки 9%-го оцту. Важливо: для кам'яних підлог і паркету такий спосіб миття не підходить.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

► Прибирання потребує регулярності. Не забувайте про це. Тому що видалити свіжі плями з підлоги набагато легше, ніж ті, що вже встигли в’їстися в її поверхню.

Також ми розповідали про те, як мити підлогу з сіллю . Цей бабусин метод не тільки ефективний, але і безпечний, на відміну від магазинної побутової хімії.

Фото: freepik.com