Без болю та особливих зусиль: три способи зняти кільце, яке застрягло на пальці

Лайфхаки
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Кожен може опинитися в ситуації, коли треба зняти каблучку, а вона застрягла на пальці. І чим більше маніпуляцій з каблучкою ви намагаєтесь провести, тим складніше досягнути мети. Щоб не ускладнювати ситуацію та легко зняти кільце з пальця, скористайтесь одним з наступних лайфхаків.

Якщо кільце занадто туге, то може швидко викликати набряк пальця. А в довгостроковій перспективі, він може зрештою опухнути, особливо якщо ви майже ніколи не знімаєте кільце. Щоб ситуація не затягнулась та не погіршилась, скористайтесь одним з простих та безпечних прийомів, щоб звільнити палець від кільця. Про це пише Sante Plus.

► Зменште набряк , приклавши лід до кільця та пальця. Потім підніміть руку над головою та потримайте у такому положенні 5-10 хвилин. Ці дії допоможуть зменшити припухлість та кровотік до пальця. Вже цього може бути достатньо, щоб видимий набряк зменшився й кільце безпечно зіскочило з пальця.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

► Використайте мильну воду або маслянисту речовину. Це досить поширений спосіб зняття прикраси, що застрягла. Для цього використовуйте будь-які мастильні речовини - мильну воду, лосьйон, олію, кондиціонер чи навіть засіб для чищення скла. Не турбуйтеся, жодна з цих речовин не зашкодить вашій ювелірній прикрасі.

► Скористайтесь зубною ниткою. Просуньте її під кільце, щоб більша частина нитки була направлена до кінчика пальця. Щоб просмикнути нитку під кільце, можете використати голку або дуже тонкі плоскогубці. Кілька разів цільно оберніть нитку навколо пальця, щоб стиснути, починаючи з верхньої частини кільця. Продовжуйте ці дії, поки не дійдете до суглоба. З кінцем під кільцем почніть розплутувати нитку, потягнувши її до кінчика пальця. Завдяки таким маніпуляціям, кільце буде ковзати суглобом та згодом зніметься. До речі, цей спосіб працює також з мотузкою чи тонкою гумкою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали, як повернути блиск золотим прикрасам. Після цих нехитрих маніпуляцій, вони сяятимуть, мов щойно з ювелірки.

Фото: freepik.com