Срібло засяє, як нове: два безвідмовні способи

Лайфхаки
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Багато жінок віддають перевагу саме сріблу, а не золоту. Але, на жаль, навіть нові прикраси вже за кілька місяців починають тьмяніти. Це пов'язано з окисленням металу під час носіння. Щоб прикраси залишались в ідеальному стані, їм потрібен регулярний догляд. Як почистити срібло в домашніх умовах - розповідаємо у цій статті на HOCHU.UA.

Видання House Beautiful поділилось перевіреними засобами, які ефективно очистять поверхню та забезпечать сяючий блиск вашим срібним прикрасам. Для цього вам знадобляться алюмінієва фольга та харчова сода.

Лайфхак з алюмінієвою фольгою

Related video

Цей спосіб підійде для столових приборів та невеликих предметів, які можна помістити у каструлю. Так, алюмінієва фольга зумовить хімічну реакцію, в результаті якої сірка (причина потемніння) буквально “витягнеться” з вашого срібла.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Вистеліть каструлю алюмінієвою фольгою та посипте харчовою содою. Розкладіть кожну срібну деталь на фользі. Налийте у ємність гарячу воду, щоб вона повністю покрила срібні вироби. Лишіть вимочуватися до повного охолодження води, а потім дістаньте вироби та витріть чистою тканиною.

Лайфхак з харчовою содою

За ефективністю цей спосіб не поступається попередньому. Змішайте харчову соду та теплу воду у співвідношенні 2:1, ретельно перемішайте, щоб утворилась пастоподібна консистенція. Увітріть суміш у срібний виріб, скориставшись тканиною або зубною щіткою. Залиште вироби в прохолодному та сухому місці та 5-10 хвилин (якщо срібло занадто тьмяне, можна й надовше). Промийте срібло під прохолодною водою та відполіруйте чистою, сухою тканиною.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми розповідали, як повернути блиск золотим прикрасам. З цими лайфхаками ваші вироби сяятимуть, мов щойно з ювелірки.

Фото: freepik.com