7 народних засобів, щоб не дати мишам оселитися у вашому домі

Лайфхаки
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Влітку гризуни атакують ваш врожай, а восени - домівку. Щодо першого, то раніше ми радили вам посадити на дачі кілька рослин, як миші терпіти не можуть. А тепер розповімо, як позбутися шкідників, які восени перебираються з полів до людських домівок.

Шурхіт та звуки шкребіння - вірні сигнали, що у вашому домі з’явилися дрібні гризуни. Ігнорувати цей факт не можна, тому що вони псують меблі, а також можуть бути переносниками різних інфекційних захворювань.
Та щоб не вдаватися до розкидання отрути, від якої випадково можуть постраждати домашні улюбленці, краще скористатися народними засобами:

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
  1. Ультразвукові відлякувачі. Прості, ефективні, екологічні та безпечні для людей та тварин (виняток можуть становити хом’яки та шиншили). Щоб пристрій діяв і гризуни до нього не адаптувалися, регулярно змінюйте частоту (від 20 до 70 кГц).

  2. Деревний попіл при контакті з лапами мишей викликає в останніх дискомфорт. Також гризуни не люблять запах золи, тож вони намагатимуться триматися від вашого дому якнайдалі.

  3. Розчин березового дьогтю. Обробіть ним плінтуса, нижню частину меблів та пороги.

  4. Ефірні олії полину та м'яти. Щоб прогнати мишей, змочіть старе ганчір’я у цих засобах та помістіть їх в мишачі нори.

  5. Гілки хвойних дерев та чорної смородини. Розкладіть їх в місцях скупчення гризунів і вже скоро вони тікатимуть від цього ненависного запаху.

  6. Гіркий перець. Візьміть його стручок, обгорніть в газету та підпаліть. Щоб миші почали тікати, потрібно, щоб дим був у приміщенні протягом кількох днів. Для дому цей спосіб не підходить, а ось для підвалів та комор - цілком.

  7. Зубчики часнику чи гілки сухої ромашки. Змастіть їх кількома краплями олії та розкладіть по кутках чи полицях, де часто помічали гризунів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про 4 рослини, до яких  не можна торкатися . Вони вважаються отруйними і можуть призвести до дуже поганих наслідків у вигляді опіків чи отруєння.

Фото: radiotrek.rv.ua