
Звісно, ви можете приготувати пральний порошок самостійно, тим паче, що раніше ми вже писали, чим можна замінити засіб з магазину. Втім, якщо ви все ж не хочете заморочуватися і водночас бажаєте мати якісний та безпечний мийний засіб - тоді ці поради щодо його вибору стануть вам в пригоді.
Щоб уникнути неприємних сюрпризів під час прання, для нього потрібно обирати хороший пральний порошок. Тож, коли наступного разу зберетеся в магазин за мийним засобом, врахуйте наступні моменти. Про це пише Ukr.Media.
► Одяг для дорослих можна прати як звичайним пральним порошком, так і тим, що призначений для прання дитячої білизни та пелюшок. Однак останні можна прати лише засобами, які призначені саме для них.
► Для людей, схильних до проявів алергії, краще використовувати рідкі пральні засоби, а також ті, що не містять ароматизатори. Тому що часто причиною появи алергічної реакції є запах віддушки та пил, що утворюється під час використання порошкоподібних засобів.
Читати такожЯк прати габаритні ковдри та пледи: секрет французьких господинь
► Не купуйте пральний засіб в пошкодженому пакуванні. Також зверніть увагу, щоб був читабельним текст з важливою інформацією (інструкція з використання, термін придатності, наявність ДСТУ тощо).
► Також пам’ятайте, що дорого не означає якісно. Іноді ви платите не стільки за якість, скільки за розкручений бренд.
Що зазвичай входить до складу пральних засобів:
- поверхнево-активні речовини (ПАР), які сприяють очищенню тканин;
- фосфати, які пом’якшують воду;
- ензими, які допомагають виводити плями;
- полімери, які утримують виведений бруд і не дають йому повторно осідати на тканину;
- ароматизатори, щоб ваші речі приємно пахли;
- ланолін і інші пом’якшувачі, щоб зберігати форму виробів.
Читати такожЯк часто потрібно прати білизну, верхній одяг та взуття: інструкція для всіх господарок
Також раніше ми писали зачиняти чи ні дверцята після прання. До речі, від цього вибору залежить, як довго прослужить ваша пральна машина.
Фото: freepik.com