Кішка-мільйонерка: як сьогодні живе спадкоємиця Карла Лагерфельда

Домашні тварини
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Знаменитий модельєр Карл Лагерфельд помер у 2019 році від раку підшлункової залози, залишивши улюбленій кішці Шупетт своє прізвище та частину статку. Проте розбагатіла спадкоємиця Лагерфельда ще за його життя. Розповідаємо, звідки у кішки стільки грошей на банківському рахунку.

Ще за життя Карл Лагерфельд подбав про те, щоб після його смерті пухнаста улюблениця нічого не потребувала. Тож коли господаря не стало, Шупетт продовжила своє щасливе існування.

Звідки у кішки стільки грошей?

Related video

Лише у 2015 році пухнаста красуня заробила 3 млн доларів, взявши участь у рекламних кампаніях для японського косметичного продукту та для німецької автомобільної компанії. Згодом до її портфоліо увійшли колекція макіяжу з Шу Уемурою, власна книга та одна з колекцій бренду Karl Lagerfeld, музою якої вона стала. Крім того, Шупетт - зірка соцмереж, тому що має величезну кількість підписників (258 тисяч фоловерів). Ще приблизно 200 млн доларів кішка отримала після смерті свого господаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Хто піклується про Шупетт Лагерфельд сьогодні?

Після смерті Лагерфельда догляд за кішкою ліг на його колишню економку, Франсуазу Касот. Вони проживають разом в Парижі. Жінка слідкує за здоров'ям Шупетт та виконує всі її забаганки.

Харчується улюблениця модельєра з дизайнерського фарфорового посуду з окремими тарілками для води, паштету та крокетів (особливо улюблені - з індичкою або рибним соусом). На одній з опублікованих її пресагентом серії фотографій, підписники могли побачити, як Шупетт насолоджується обідом із трьох страв, сидячи на шовковій подушці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Звикла до уваги, Шупет завжди починає позувати, як тільки бачить камеру. Багато хто відмічає, що працювати з пухнастою моделлю дуже легко. А тому її Instagram-акаунт досить час поповнюється новими світлинами.

Також раніше ми писали, що український кіт-блогер Степан із Харкова одружився з француженкою . Просто подивіться на ці милі фото пухнастиків!

Фото: @choupetteofficiel