Справжній живий діамант: як виглядає найкоштовніша у світі рибка (ВІДЕО)

Справжній живий діамант: як виглядає найкоштовніша у світі рибка (ВІДЕО)

Раніше ми писали, які породи котів вважають найрозумнішими. А тепер розповімо, за яку акваріумну рибку справжні акваріумісти готові заплатити аж 80 тисяч доларів. Та що там! Їй навіть пластичні операції роблять, уявляєте? Про яку саме рибку йде мова - розповідаємо у цій статті на HOCHU.ua.

Оцінка
- 3.33 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

Люди, які чимось щиро захоплюються, витрачають на своє хобі чи заняття шалені гроші. Наприклад, справжні акваріумісти готові віддати кругленьку суму, щоб заволодіти унікальною платиновою араваною (Platinum Silver Arowana Osteoglossum Bicirrhosum). Про це пише РБК-Україна.

Фото: a-z-animals.com

Фото: a-z-animals.com/Shutterstock.com

Цінується аравана за свій ідеальний перламутровий окрас без жодної плями на тілі, який вона отримала в результаті рідкісних генетичних мутацій. Крім того, ці рибки відрізняються високим IQ, здатні розпізнавати обличчя і їх навіть можна привчити їсти з рук. Через їхню цінність в кожну особину вживлюють спеціальний мікрочип, завдяки якому можна відстежувати розведення і переміщення рибок. 

Читати такожНе такі вже й найкращі друзі: рейтинг найменш дружніх порід собак

Акваріумісти називають платинову аравану діамантом серед акваріумних рибок. Тож не дивно, що і коштує одна особина як цей коштовний камінчик. Ви тільки уявіть, одного разу заводчику з Сінгапуру запропонували за рибку 80 тисяч доларів, але він відмовився продавати свою улюбленицю. 

Красива, проте не без дефекту

Через утримання у неволі, в араван виникла вада правого ока, який трохи косить вниз. Це пов’язано з тим, що їжа в акваріумі плаває в товщі води, а не розташована над її поверхнею, як це зазвичай є у природі. Щоб позбутися набутого дефекту, деякі власники цих цінних рибок навіть піддають їх пластичним операціям.

Читати такожЯкщо собака їсть землю, слід занепокоїтися: пояснюємо, що не так із твариною

Також раніше ми писали, що треба знати тим, хто вирішив завести вдома акваріум з медузами. Виявляється, є свої нюанси в утриманні медуз в домашніх умовах.

Фото: freepik.com

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини