Ці 6 предметів інтер'єру роблять його дешевим та застарілим

Дизайн та інтер'єр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Якщо ви не плануєте створювати інтер'єр з нуля, а хочете використовувати меблі, декор, текстиль, який вже у вас є, то перевірте всі ці речі на актуальність. Тому що деякі предмети з минулого можна класно вписати в сучасний інтер'єр, а деякі вже віджили своє і виглядатимуть безглуздо.

Які предмети інтер'єру вже давно застаріли

Сидіння для унітазу

Related video

Мається на увазі ті м'які різнокольорові сидіння або моделі з безглуздими малюнками, які були раніше дуже популярні. Краще купити якісний хороший обідок, який підходитиме під інтер'єр вашої ванни і прослужить довго.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Об'ємні шкіряні меблі

Минули ті часи, коли господарі житла показували свій достаток за допомогою великих шкіряних крісел і диванів. Зараз такі меблі ще можуть вписатися в якийсь заміський будинок, де використані натуральні матеріали в інтер'єрі. А у звичайній міській квартирі вже зовсім неактуально.

Застарілі предмети інтер'єру

Пластикові предмети у ванній кімнаті

Це всі дзеркала в пластмасовому обідку, пластмасовий утримувач для туалетного паперу, гачки для рушників та інші аксесуари, зроблені з дешевого матеріалу.

Кухонний куточок

Ох, як же цей предмет інтер'єру був популярним у свій час! М'який куточок був буквально на кожній кухні. Нині він, звичайно ж, не в моді. Максимум, що ви можете зробити — це перетягнути, використовуючи якийсь сучасний матеріал та колір або відправити на дачу в альтанку.

Кухонні куточки вже не в моді

Тарілочки не для домашніх тварин

Старі блюдця та миски можна сховати на якийсь час, віддати комусь, викинути, але не давайте ви корм тваринам у цьому посуді! Краще купити якісні лаконічні миски, призначені саме для тварин.

Кругле ліжко

По-перше, це непрактично: постільну білизну потрібну не знайти, місця для такого ліжка треба багато. По-друге, сучасні інтер'єри обходяться без таких дизайнерських знахідок. Такі експерименти можуть коштувати вам дорого.

Яке ліжко вже не в моді
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нещодавно ми розповідали, як зробити стильний світильник для дитячої кімнати . Вам знадобиться лише кілька дерев'яних планок та полотно.