Три важливі справи, які треба зробити, поки полуниця цвіте

Сад і город
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, чим обробити картоплю, коли та зійшла. Але майже для кожної культури є свої особливості догляду, що забезпечать гарний урожай. Розповідаємо подробиці правильного вирощування полуниці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Коли полуниця цвіте, потрібно встигнути зробити три дуже важливі справи. Це дозволить довго насолоджуватися смачним урожаєм. Про них розповіли на порталі “Школа Життя”.

Related video

Правильний полив

Коли полуниця цвіте, вона потребує багато вологи. Від цього залежить соковитість ягід. Рослини поливають, як тільки підсохне земля. Якщо на вулиці спекотно, рослини треба поливати через день, використовуючи відстояну теплу воду.

Категорично не можна поливати полуницю холодною водою. Від цього рослини стануть вразливими, можуть заразитися грибковими захворюваннями та навіть почати гнити.

Чистота куща

Обов’язково з грядки слід прибирати бур’яни. Також відрізати вуса з саджанцями - вони забирають у маткової рослини багато сил. Регулярно, не зачіпаючи коріння, розпушуйте землю навколо кущів - так коріння буде отримувати більше кисню.

Підживлення

Це найважливіша частина. Полуницю гарно підживить настій із кропиви. У десятилітрове відро наріжте свіжу кропиву і залийте водою. Закрийте і лишіть на тиждень у теплому місці. По закінченню цього часу добриво буде готове до використання. А ще полуниці потрібен калій, тому слід підживити її золою. У відрі кип’яченої води розводимо три літри золи. Через 48 годин калійне добриво готове до використання.

Маємо два види добрива. Їх слід змішати та розвести. На відро води для поливу беремо 500 мл зольного настою, та 500 мл настою з кропиви.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Проведіть ці три важливі процедури - і кущі будуть тішити результатом. Також ми розповідали, чим підживити помідори, огірки та перець.