Коли картопля зійшла: 4 засоби, якими треба її обробити просто зараз

Лайфхаки
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

У вирощуванні картоплі має значення кожен етап. Особливо вона вразлива, як тільки зійшла. Також ми розповідали, як позбутись колорадських жуків без хімії.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Картоплю слід обробити одразу після того, як зійшли паростки рослин. Пам'ятайте - не лише ви із задоволенням стежите за тим, як ростуть молоді пагони. На це ще очікують різноманітні шкідники. Чим обробити картоплю, розповідає "24 канал".

Related video

Чим обробити картоплю після сходів - сечовина

Сходи можна обробити деякими засобами. Вони повинні захистити бульбу від шкідників та забезпечити хороший ріст. Для цього підійде сечовина. 50-70 грамів речовини розводимо в одному літрі води. Обприскуємо листя та стебла кожні 2-3 тижні.

Аміачна селітра

Аміачна селітра - гарне джерело азоту, тож вона може значно покращити ріст. Але важливо дотримуватись правильного дозування. Розводимо селітру: 100 грамів на 10 літрів води. Розчин рівномірно розпилюємо на листя картоплі. Використовуйте захисні засоби під час обробки - рукавиці, окуляри та маску, щоб уникнути контакту з розчином.

Курячий послід

Ця органічна речовина містить велику кількість органічних речовин та мінералів. Для обробки 1 частину курячого посліду розводять у 10-20 частинах води. Обробку проводять на вологий грунт, після дощу. Але будьте обережні з дозуванням - послід може забруднювати землю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Полин

Трав'яний настій захистить картоплю від хвороб та шкідників. Зокрема, протигрибкові властивості мають ромашка, полин, м'ята, розмарин або лаванда. Зберіть свіжі або використайте сухі трави. Залийте їх кип'ятком. Рідина повинна настоятися впродовж 30 хвилин. Потім можна проціджувати і використовувати.

Також раніше ми писали про саморобне підживлення для деяких рослин. Підготувати таке під силу кожному, а результат вас приємно вразить.