Дерево-ізгой: чому не варто садити горіх біля дому

Сад і город
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали про одну дію, яку слід зробити в саду у червні . Це стосується фруктових дерев. А є ж ще й інші. Наприклад, горіх.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Але люди, які розуміються на деревах, не радять садити це красиве дерево з гладким стовбуром поблизу будинку. З чим це пов’язано, розповіли на порталі “Школа життя” .

Related video

Чим небезпечний волоський горіх на ділянці?

Садити чи не садити горіх – особиста справа кожного. Однак багато хто схиляється до думки, що мати горіх поблизу дому – погана ідея.

Річ у тім, що посаджене близько до будинку дерево становить небезпеку для будівлі. Горіх виростає у дуже масивну рослину. Його потужне коріння може зруйнувати фундамент, а гілки – навіть проломити покрівлю з шиферу або черепиці.

Якщо садити волоський горіх на ділянці, то відстань до житла має бути не менше 8 метрів. Інакше розлога крона перекриє все сонячне світло - така властивість густого, щільного листяного покриву. У будинку буде волого і похмуро, може з’явитися грибок.

Також поруч із горіхом не люблять рости інші рослини. Його коріння швидко заповнює територію і забирає вологу, тим самим пригнічуючи зростання інших культур.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Звісно, приймати рішення вам. Та незле прислухатись до досвіду інших і зважити всі “за” і “проти”. Також ми розповідали, навіщо зав’язувати вузлом часник і коли це треба робити.